به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

بنابراین همواره تریدرهای کریپتو به دنبال یافتن شت کوین‌هایی با احتمال افزایش قیمت و رشد هستند تا با سرمایه‌گذاری در آن‌ها، پرتفوی خود را رونق دهند. توصیه می‌کنیم شما نیز چنانچه قصد سرمایه‌گذاری در بازار کریپتو را دارید، بهترین شت کوین های سال 2023 را در نظر بگیرید. اخیراً برخی از شت‌کوین‌ها سودهای فوق‌العاده‌ای ایجاد کرده و انتظار می‌رود در ادامه سال 2023 نیز رشد صعودی داشته باشند.

لیست بهترین شت کوین های سال 2023

همانطور که اشاره کردیم در بازار کریپتو برخی رمز ارزها دارای ارزش کمتری هستند یا اصلا ارزشی ندارند از این میان می‌توان به میم کوین‌ها و شت کوین‌ها اشاره کرد. اغلب شت‌ کوین‌ها ارزش خود را مدیون حمایت سلبریتی‌ها یا شرکت‌های بزرگ هستند. در ادامه این مقاله با معرفی بهترین شت کوین های سال 2023 با شما همراه خواهیم بود. چنانچه قصد سرمایه‌گذاری در رمز ارزها را دارید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

  • دوج کوین (DOGE)

رمز ارز Dogecoin یک میم کوین منبع باز مبتنی بر سگ است که در دسامبر 2013 توسط بیلی مارکوس، اورگان و جکسون پالمر با فورک از رمز ارز لایت کوین ایجاد شد و در حال حاضر یکی از بهترین شت کوین های سال 2023 برای سرمایه‌گذاری است.

  • تامادوج (TAMA)

توکن Tamadoge در حال حاضر از پرطرفدارترین و بهترین شت کوین های سال 2022 است. کل اکوسیستم حول تامورس می‌چرخد که در واقع متاورس تامادوج است و در آن شما قادر به پرورش و مراقبت از تامادوج خود (نوعی حیوان خانگی مجازی) هستید.

  • شیبا اینو (SHIBA)

ارز دیجیتال شیبا اینو در اکتبر سال 2021، پس از توییت ایلان ماسک، با رشد قابل توجهی مواجه شد و تا امروز توانسته ارزش بازار بیش از 13 میلیارد دلار را حفظ کند. بسیاری از کارشناسان معتقدند Shiba Inu آینده روشنی داشته و از بهترین شت کوین های سال 2023 خواهد بود.

  • سیف مون (SAFEMOON)

پروتکل سیف مون یک توکن مالی غیرمتمرکز (DeFi) و دارای سه عملکرد است که در طول هر معامله انجام می شود: Reflection، LP Acquisition و Burn. این رمز ارز در مارس سال 2021 منتشر و به سرعت بین کاربران محبوب شد. اگرچه سیف مون هیچ ابزار و کاربرد واقعی ندارد، اما دارای سریع‌ترین نرخ رشد در ارزهای دیجیتال بوده و به عنوان یکی از بهترین شت کوین های سال 2023 معرفی می‌شود.

  • دوج ایلان مارس (ELON)

این توکن یک میم کوین با تم سگ در شبکه اتریوم و پالیگان است. دوج ایلان مارس که ترکیبی از نام‌های از دوج کوین و ایلان ماسک (کارآفرین میلیاردر حامی دوج کوین) است در حال حاضر در زمره بهترین شت کوین های سال 2023 قرار دارد.

  • بیبی دوج کوین (BabyDoge)

رمز ارز بیبی دوج نوعی توکن کاهش تورم است که با هدف کمیاب شدن در طی زمان طراحی شده است. دارندگان این رمز ارز با نگهداشتن توکن‌های Baby Doge در کیف پول‌شان، به طور اتومات بیبی دوج دریافت خواهند کرد زیرا 5 درصد از کارمزد هر تراکنشی که در این اکوسیستم اتفاق می‌افتد به آن‌ها تعلق می‌گیرد. این رمز ارز نیز با توجه رشد گذشته خود، از بهترین شت کوین های سال 2023 به شمار می‌آید.

  • فلوکی اینو (FLOKI)

فلوکی اینو، یک میم کوین دیگر با تم سگ است که بوسیله طرفداران و اعضای انجمن ارز دیجیتال شیبا اینو ایجاد شده است. نام این توکن از سگ شیبا اینو ایلان ماسک اقتباس شده است و در عین حال ماسک اعلام کرده که هیچ توکن شیبایی ندارد. فلوکی اینو با ارائه یکسری ویژگی‌ها توانسته در لیست بهترین شت کوین های سال 2023 قرار بگیرد.

  • ایپ کوین (APE)

ارز دیجیتال ایپ کوین یک رمز ارز پیشرو و ابزاری مبتنی بر ERC-20 و از بهترین شت کوین های سال 2023 می‌باشد. ایپ کوین در اکوسیستم خود برای افزایش توانمندسازی و انگیزه در ایجاد جوامع غیرمتمرکز وب 3 مورد استفاده است. دارندگان ApeCoin، اکوسیستم را از طریق حاکمیت غیرمتمرکز ApeCoin DAO مدیریت کرده و درباره موارد مختلف آن رای می‌دهند.

  • وان اینچ (1INCH)

توکن وان اینچ که از دیگر توکن‌های لیست بهترین شت کوین های سال 2023 است، با ایجاد اتحاد بین پروتکل‌های غیرمتمرکز، امکان انجام سودآورترین و سریع‌ترین عملیات را در فضای دیفای فراهم می‌کند.

  • لاکی بلاک (LBLOCK)

ارز دیجیتال لاکی بلاک با هدف تمرکز بر توسعه شفافیت و عدالت بیشتر در فضای کریپتو، در اکوسیستم خود فرایند قرعه‌کشی ایجاد کرده است که باعث افزایش شانس بازیکنان برای برد شده و در عین حال با ایجاد یک استراتژی سرمایه‌گذاری مناسب برای دارندگان خود، به جامعه کمک می‌کند. این رمز ارز یکی از سریع‌ترین و بهترین شت کوین های سال 2023 است.

جمع‌بندی

شت ‌کوین‌ها نوع دارایی دیجیتال محبوب هستند که در برخی موارد با رشد و رونق چشمگیر خود باعث جلب توجه کاربران و معامله‌گران زیادی به سمت خود شده‌اند. امادر نظر برخی تحلیلگران آن‌ها توکن‌هایی بی‌فایده و بدون هدف و برنامه‌های کاربردی هستند. در عین حال بسیاری از آنها با موفقیت خود توانسته‌اند جوامع مستحکم و پویایی ایجاد کرده و رشد قیمت قابل توجهی را نشان داده‌اند. در مقاله فوق لیستی از بهترین شت کوین های سال 2023 را برای شما ذکر کردیم تا چنانچه قصد سرمایه‌گذاری در این بازار را دارید بدانید کدام موارد برای شما مناسب‌تر هستند. با این همه قبل از هر گونه سرمایه‌گذاری تمام موارد را در نظر بگیرید و تحقیقات خود را کامل کنید.

سؤالات متداول

آیا شت کوین‌ها سرمایه‌گذاری خوبی هستند؟

شت کوین‌ها گاهی اوقات به رمز ارزهایی تبدیل می‌شوند که رشد بالایی را تجربه کرده و سودهای قابل توجهی را ایجاد می‌کنند و گاهی به همان سرعت نیز از بین می‌روند. بنابراین با در نظر گرفتن موارد لازم می‌توانندبرای سرمایه‌گذاری مناسب باشند.

بهترین شت کوین های سال 2023 کدام‌ رمز ارزها هستند؟

از این میان می‌توان به رمز ارزهای دوج کوین، تامادوج، شیبا اینو، دوج ایلان مارس، سیف مون و... اشاره کرد.

منبع: https://blog.sarrafex.com/best-shitcoins-to-explode-in-2023