به گزارش پایگاه خبری نشان :

روش های مختلفی برای لیفت صورت بدون جراحی وجود دارند که متناسب با شرایط بیمار بهترین روش برای لیفت انتخاب می شود. لیفت صورت بدون جراحی مزایای زیادی دارد همچنین آثار پیری را به مرور زمان از بین می برد. هرچقدر سن بالا می رود پوست خاصیت ارتجاعی و شادابی خود را از دست می دهد و پوست صورت و گردن چروک می شوند. همین موضوع باعث می شود تا افراد برای زیبایی و جوانی خود به روش های نوین جوانسازی پوست روی بیاورند. لیفت صورت بدون جراحی از روش های جدید می باشد که طرفداران زیادی دارد و قابلیت گسترده ای دارد. گاهی به دلیل وجود خطوط های زیر چشم، لیفت صورت یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

bUcY7G8vaN3m

لیفت صورت چیست؟

وقتی پوست صورت سست و افتاده شود سن فرد، بالاتر و مسن تر به نظر می آید در روش لیفت صورت بدون جراحی حداقل 5 تا ده سال فرد جوانتر می شود.افرادی که علاقه ای به جراحی زیبایی ندارند می توانند از روش غیر جراحی استفاده کنند. در روش جراحی، پوست را برش داده و سپس بخیه زده می شود و نسبتا گراقیمت است اما در روش غیر جراحی بدون هیچ برشی و با هزینه مناسب، فرد می تواند به نتیجه ایده آل خود برسد. در ادامه با روش های لیفت صورت بدون جراحی آشنا خواهید شد. روش های لیفت صورت بدون جراحی متنوع هستند پس بهتر است از هرکدام اطلاعاتی داشته باشید و بتوانید بهترین روش را انتخاب کنید.

4 روش لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت با هایفوتراپی

یکی از روش های بدون جراحی و تاثیرگذار، هایفوتراپی است که مورد تایید سازمان غذا و دارو امریکا قرار گرفته است. در این روش با امواج اولتراسوند، بافت های زیرین پوست را تحت تاثیر قرار می دهد و با افزایش تولید کلاژن عمل لیفت صورت انجام می گیرد.

 در این روش تمرکز اصلی روی امواج قوی اولتراسوند است که سبب می شود بافت های زیرین پوستی تحت تاثیر قرار بگیرند.این روش اگر به صورت پیوسته انجام گیرد که دوره 9 ماه الی یکسال را دربر می گیرد باعث شادابی و جوانسازی پوست می گردد و حالت افتادگی پوست را رفع می کند. لیفت صورت بدون جراحی از روش های امروزی محسوب می شود و طرفداران زیادی دارد.از دیگر درمان های این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهبود قابلیت ارتجاعی
  • بالا بردن ابروها و پلک ها
  • کاهش چین و چروک ها
  • صاف و نرم شدن پوست

تمامی موارد بالا اگر به موقع درمان نشوند باعث می شود پوست شما مسن و افتاده دیده شود به همین دلیل باید در سنین کمتر، از افتادگی پوست جلوگیری کرد.

VPbqXS5K8j1e

لیفت صورت با استفاده از نخ

یکی از روش های لیفت صورت بدون جراحی، لیفت با نخ است که برای استحکام و کشیدگی پوست مناسب است. این درمان یک روش کم تهاجمی است و نخ های کار شده قابل جذب هستند. از بخیه های موقت برای ایجاد لیفت استفاده می شود و یکی از بهترین روش های جایگزین نسبت به روش جراحی است.در درمان لیفت با نخ پوست به عقب کشیده می شود و درنتیجه صورت سفت خواهد شد. نخ های لیفت علاوه بر لیفت پوست باعث تحریک کلاژن شده و تولید کلاژن را احیا می کنند یکی از مزایای این روش این است که دوره نقاهت طولانی ندارد و شخص بعد از 48 ساعت می تواند به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد و هیچ جای زخمی در صورت باقی نمی ماند به دلیل اینکه هیچ برشی روی صورت انجام نشده است. برای انجام این روش بهتر است به بهترین دکتر لیفت با نخ در سعادت آباد مراجعه کنید تا به نتیجه ایده آل برسید.

لیفت صورت با ار اف

از امواج ار اف برای لیفت و سفت شدن پوست استفاده می کنند.این روش که لیفت بدون جراحی است بر اثر تولید گرما در بافت های زیرین پوست باعث افزایش گردش خون می شود و تولید کلاژن را زیاد می کند. میزای گرمای تولید شده در این دستگاه بین 40 تا 60 درجه سانتی گراد می باشد که در لیفت پوست، دمای کمتر استفاده می شود.ماندگاری لیفت صورت با ار اف حدود دو سال می باشد. با بالا رفتن سن، پوست صورت شروع به پیر شدن می کند. می توان سالی یکبار این روش را تمدید کرد تا پوست شاداب بماند.

تزریق بوتاکس

از دیگر روش های لیفت بدون جراحی، تزریق بوتاکس می باشد. در این روش ماهیچه های صورت به طور موقت شل می شوند و قسمت های که با حرکت زیاد چروک می شوند مانند خط لبخندو اخم و ...با این روش حرکت نمی کنند و پوست، صاف و یکدست خواهد شد تاثیر تزریق بوتاکس حدود یک تا دو هفته است و ماندگاری آن 3 تا 6 ماه است.

ماندگاری لیفت صورت بدون جراحی

در روش های گفته شده لیفت صورت بدون جراحی، میزان ماندگاری لیفت صورت به عوامل مختلف بستگی دارد و با توجه به مواردی که شرح خواهیم داد میزان ماندگاری آن در یک فرد بیشتر و یا کمتر می باشد از جمله فاکتورهای مهم در مدت ماندگاری لیفت صورت بدون جراحی، موارد زیر می باشد:

  • سلامت عمومی فرد
  • رژیم غذایی فرد
  • کلاژن موجود در پوست هر شخص
  • سن
  • سبک زندگی فرد

هر یک از موارد بالا به نوبه خود باعث افزایش یا کاهش ماندگاری لیفت صورت می شود. اما اگر به طور نسبی بخواهیم میزان ماندگاری را بگوییم، حداقل ماندگاری بین 6 ماه تا 3 سال می باشد.

LyKJL8aOFoch

کلام آخر

بیشتر افراد روش های لیفت صورت، بدون جراحی و کم تهاجمی را انتخاب می کنند. به دلیل ترس از عمل های جراحی افراد زیادی این روش را ترجیح می دهند. برای انجام لیفت صورت بدون جراحی روش های متنوع و زیادی وجود دارد که ما در این مقاله 4 روش پرطرفدار را شرح دادیم که برای انجام لیفت صورت و جوانسازی موثر هستند. توصیه ما این است که برای دریافت بهترین خدمات در زمین لیفت صورت بدون جراحی به و بسایت رسمی دکتر مرتضی جلالی فخر (artabeautymag.com ) مراجعه کنید تا نمونه کارهای موفق و خدمات ارائه شده به مراجعین را مشاهده کنید.