به گزارش پایگاه خبری نشان :

تهیه غذای ساده و سریع یکی از دغدغه های مهم این روای همه خانوم های پر مشغله! به همین دلیل برای آسودگی خاطر شما در این مطلب از سایت ویکی گردی برایتان چند نوع غذای ساده و فوری پیشنهاد داده ایم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید آماده کنید. پس اگر شما هم یک خانم خانه دار هستید و از همان صبح به محض این که از خواب بیدار می‌شوید این جمله در ذهنتان تکرار می‌شود "امروز ناهار چی درست کنم؟

کوکو سیب زمینی

کوکوی سیب زمینی یکی از پرطرفدار ترین انواع غذاهای فوری در میان مردم است و بسیار هم خوشمزه و ساده است. برای تهیه کوکو سیب زمینی باید ابتدا سیب زمینی را پخته و له کنیم و با تخم مرغ هم بزنیم و سپس مایع کوکو به دست آمده را در روغن سرخ کنیم. برای پخت این غذا حداکثر به 30 دقیقه زمان نیاز دارید.

میرزا قاسمی

میرزاقاسمی یکی از لذیذترین غذاهای شمالی است و جالب است بدانید که طرز تهیه آن نیز فوق العاده ساده است و زمان بسیار کمی می‌برد.

این غذا به راحتی و با یک دستور ساده با موادی مانند بادمجان، گوجه فرنگی، سیر و تخم مرغ درست می‌شود.

کوکو بادمجان 

کوکو بادمجان یکی از انواع غذاهای ساده و خوشمزه ایرانی است که با دستورها و مواد متنوعی درست می شود، کوکو بادمجان  طرفداران زیادی دارد! 

کوکو عدس

کوکوی عدس و سیب زمینی یکی از انواع غذاهای خوشمزه و حاضری ایرانی است که با دستورها و مواد بسیار متنوعی تهیه می شود. این غذای خوشمزه را در روزهایی که وقت کافی برای تهیه غذا نداریم می توانیم به راحتی و با سرعت درست کنیم .