به گزارش پایگاه خبری نشان :

طبق آیین خرافی در هند هنگام خورشید گرفتگی کودکان را در خاک دفن می کنند. آنها معتقدند که اگر کودکان را هنگام خورشید گرفتگی در خاک دفن کنند درمان می شوند. مردم هند کودکان را تا گردن زیر خاک دفن می کنند که موجب رنج بردن کودکان از این وضعیت ناگوار می شود. در قسمت زیر تصاویر از زنده به گور کردن کودکان هندی را قرار داده ایم. برای مشاهده این تصاویر ما را در سایت نیک صالحی دنبال کنید.

زنده به گور کردن

همزمان با خورشیدگرفتگی روز ۲۶ دسامبر شماری از خانواده ها در هند کودکان خود را در خاک دفن کردند!

زنده دفن کردن کودکان هنگام خورشید گرفتگی!

در این اقدام عجیب و غریب که به عنوان یک خرافه در منطقه کلابوراجی هند مرسوم است خانواده هایی که دارای فرزند معلول هستند او را تا گردن در خاک قرار می دهند تا درمان شود.

این کودکان از ابتدا تا انتهای خورشیدگرفتگی در خاک دفن شده بودند و از این وضعیت ناگوار رنج می کشیدند. فیلمی از این صحنه هولناک توسط رسانه های هند منتشر شده که کودکان را در حال گریه نشان می دهد.

به گفته ساکنان کلابوراجی بزرگان روستا معتقدند که خورشیدگرفتگی به درمان کودکان معلول و بیمار کمک خواهد کرد.

پس از اطلاع مقامات منطقه، گروهی به کلابوراجی اعزام شده و کودکان را از این مخمصه نجات دادند.

11

درمان کودکان معلول با زنده دفن کردن آنها

12

خرافه عجیب در هند

13

زنده دفن کردن کودکان

زنده به گور کردن کودک توسط پدر

پدر یک کودک در حالی که آماده می‌شود فرزندش را در داخل یک گودال حفر شده قرار دهد دستگیر می شود. او به همراه همدستش با حفر یک گودال کوچک در پشت یک درخت در یک منطقه دور افتاده در حیدرآباد هند قصد داشت فرزندش را زنده به گور کند که ناکام ماند و توسط پلیس غافلگیر شد. سپس این مرد در حالی که فرزندش را در آغوش گرفته و با دیدن پلیس به التماس و گریه می افتد.

فرارو و تابناک