به گزارش پایگاه خبری نشان :

گروه سیاست نشان24: در انتخابات ریاست جمهوری با پدیده نویی مواجه شدیم؛ اصولگرایان سنتی و تحول خواه برای نخستین بار نتوانستند زیر یک چتر جمع شوند و هر طیف سازوکار خود را طراحی و عملیاتی کرد، گرچه در نهایت هر دوی آنها به حمایت از سیدابراهیم رئیسی پرداختند اما نکته اصلی آن بود که آب شان با هم توی یک جوی نرفت.

خبرهای رسیده به نشان 24 حکایت از آن دارد که شورای وحدت و شورای ائتلاف در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز-که سال آینده برگزار می شود-بنایی بر همکاری ندارند و هر کدام مکانیزم خودش را برای بستن لیست جلو می برد. حتی شواهد و قرائن از آن حکایت می کند که شورای وحدت آغاز جلسات انتخاباتی اش را استارت زده است و مشغول سبک سنگین کرد مقدمات کار است.

اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه و از اعضای ارشد شورای وحدت چندی پیش در جلسه ای خودمانی گفته بود «کارهایی در شورای وحدت برای انتخابات مجلس انجام دادیم که در شهریورماه صدایش در می آید». گویا این صحبت بادامچیان به گوش اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب رسیده و به مذاق آنها نیز خوش نیامده است. به طوریکه حبیب الله بور بور عضو ارشد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در واکنش به آغاز کار شورای وحدت گفت «شورای وحدت اول باید ببیند چقدر برد دارد؟ کافی است نگاهی به نتیجه انتخابات شورای شهر سال 1400 بیاندازد و ببیند چقدر فاصله بین نفر اول لیست آنها با نفر آخر لیست شورای ائتلاف بود.»

به نظر می رسد هنوز تنور انتخابات مجلس آینده گرم نشده این دو مجموعه اصولگرا برای همدیگر شروع به کری خوانی کردند.