به گزارش پایگاه خبری نشان :

خدمات فنی آریا با چندین سال سابقه خدمت رسانی و تجربه در خدمات لوله بازکنی منازل و ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی، آمادگی خود را نسبت به انجام کلیه کارهای مربوط به لوله بازکنی و چاه بازکنی به صورت 24 ساعته اعلام می دارد. با روی کار آمدن تکنولوژی، ابزار آلات و دستگاه لوله بازکنی استفاده از مواد شیمیایی و خطرناک برای محیط و انسان تقریبا به دست فراموشی سپرده شده است. از آنجا که این مواد شیمیایی بسیار خطرناک و حتی در برخی موارد کشنده هستند، متخصصان خدمات شرکت لوله بازکنی پیشنهاد می کنند از ابزارآلات مجاز لوله بازکنی استفاده شود.

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با رعایت نکات بهداشتی در دوران کرونا

لوله بازکنی آریا با سابقه ای درخشان همواره سعی کرده است تابع قوانین باشد. با توجه به شیوع کرونا در کشور و تاکید وزارت بهداشت در رعایت نکات ایمنی و بهداشتی برای جلوگیری از پیشگیری و قطع زنجیره کرونا، مجموعه لوله بازکنی آریا، خود را موظف نموده است تا جهت حفاظت از مشتریان عزیز و کادر فنی مجموعه، کلیه نکات بهداشتی را جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در ارائه خدمات لوله بازکنی فوری در تهران به صورت شبانه روزی رعایت نماید. نکات بهداشتی و ایمنی لوله بازکنی آریا عبارتند از:

 • کلیه کادر مجموعه در زمان های مشخص بررسی می شوند که ناقل ویروس کرونا نباشند.
 • کادر مجموعه موظف هستند در هنگام ورود به منزل مشتریان و حین انجام کار از ماسک و دستکش استفاده کنند.
 • تمامی تجهیزات مجموعه بهداشتی می باشد و هر بار دستگاه ضد عفونی و شسته می شود.
 • تمامی مراحل لوله بازکنی 24 ساعته تهران در محیط حمام، آشپزخانه و سرویس بهداشتی با حداقل کثیف کاری انجام می گردد.
 • خدمات لوله بازکنی فوری و در حداقل زمان انجام می شود تا سرویسکاران آریا بیش از حد در منزل شما حضور نداشته باشند.
 • نکات مهم ایمنی و بهداشتی به سرویسکاران توصیه شده است و آن ها موظف هستند تمام نکات را رعایت نمایند.

1

خدمات لوله بازکنی در تهران

انواع خدمات لوله بازکنی آریا به صورت 24 ساعته در تهران

برطرف کردن گرفتگی لوله: از آنجایی که گرفتگی لوله و خرابی سیستم لوله کشی ساختمان می تواند بیشترین صدمه را به تاسیسات ساختمانی وارد کند از اهمیت بالایی برخوردار است، گرفتگی لوله می تواند دلایل زیادی مانند رسوب چربی و پسماند غذا و از این دست رسوبات داشته باشد.

رفع بوی بد فاضلاب و گرفتگی توالت: بوی بد فاضلاب می تواند باعث تحمل ناپذیر شدن محیط کار و منزل شود، در صورت رخداد این مورد ابتدا یک متخصص شرکت لوله بازکنی باید بتواند دلیل انتشار بوی بد از سیستم فاضلاب را کشف کند و سپس در صدد رفع آن برآید، از دلایل ممکن می توان نقص در سیستم تهویه و یا گرفتگی سیستم فاضلاب اشاره کرد، همچنین گرفتگی توالت می تواند باعث انتشار بوی بد و میکروب و تحمل ناپذیر شدن محیط شود.

برطرف کردن ترکیدگی و تعویض لوله معیوب: در صورت ترکیدگی لوله و تاخیر در رفع آن خسارات وارده با ساختمان به صورت مداوم بیشتر می شود لذا محل ترکیدگی لوله در اسرع وقت باید توسط متخصص خدمات شرکت لوله بازکنی و با استفاده از روش ها و دستگاه های مورد استفاده این هدف انجام شود.

لوله کشی آب سرد و گرم: مسلما از احتیاجات اولیه هر نوع محیط اسکن و کار دسترسی به آب است، لذا لوله کشی آب و دسترسی به آب سرد و گرم از اولویت خاصی برخوردار است، لوله کشی صحیح و بدون نشتی باید توسط متخصصان خدمات شرکت لوله بازکنی انجام شود.

حفر و تخلیه چاه (فاضلاب): مسلما هر نوع مکانی که نیاز به سیستم آبرسانی دارد به سیستم فاضلاب نیز نیاز خواهد داشت. حفر غیر اصولی و اشتباه چاه می تواند باعث هزینه های اضافی و انتشار بوی بد و حتی در صورت حفر چاه به صورت غیراستاندارد در درون ساختمان به تخریب ساختمان و خسارت های مالی و حتی جانی جبران ناپذیر منجرب شود، حتی در صورت حفر صحیح چاه و در صورت رسیدگی به موقع و تخلیه چاه ممکن است باعث ریزش چاه و انتشار بوی بد شود. تشخیص پر شدن چاه و تخلیه چاه فاضلاب باید توسط متخصص خدمات شرکت لوله بازکنی انجام شود.

لوله بازکنی و چاه بازکنی شبانه روزی و ارزان

یکی از مهم ترین نکات برای ارائه خدمات لوله بازکنی آریا به صورت شبانه روزی، ارزان بودن خدمات می باشد که یک مزیت عالی برای مشتریان محسوب می شود. لوله بازکنی ارزان و چاه بازکنی ارزان آریا با حداقل کثیف کاری و هزینه مناسب انجام می گردد. تلاش ما کسب رضایت مشتریان به نحو احسنت می باشد. شما در هر ساعتی می توانید با شماره لوله بازکنی و شماره چاه بازکنی آریا که در سایت درج شده است تماس حاصل فرمایید تا سرویسکاران در کمترین زمان به محل شما برای رفع مشکل اعزام شوند.

روش های انجام خدمات چاه بازکنی و لوله بازکنی آریا

لوله بازکنی توسط تلمبه های دستی: در این روش که اغلب برای گرفتگی های ساده تر و عمقی استفاده می شود می توان با استفاده از تلمبه های دستی گرفتگی های سینک و روشویی را برطرف کرد، در این روش باید توجه داشت که هوا به داخل تلمبه وارد نشود.

تراکم هوا: در صورت تراکم رسوبات و اشیاء از روش تراکم هوا استفاده می شود. در این روش با استفاده از دستگاهی که دارای مخزن هوا است، هوا وارد لوله شده و پس از انباشته شدن هوا و اندازه گیری مقدار مناسب فشار هوا عمل پمپ کردن شروع می شود و گرفتگی لوله برطرف می شود.

استفاده از دستگاه فنر زنی: در صورت راهگشا نبودن عمل تراکم هوا، از دستگاه فنر زنی استفاده می شود. با استفاده از این دستگاه که دارای طول و قطر های متفاوتی است و چرخش فنر به سمت جلو و پیش بردن اشیاء و رسوبات به سمت جلو عمل لوله بازکنی یا چاه بازکنی انجام می شود.

عوامل تاثیر گذار در قیمت لوله بازکنی و قیمت چاه بازکنی شبانه روزی تهران

نرخ لوله بازکنی و نرخ چاه بازکنی تهران طبق فاکتور های موجود در تعیین هزینه لوله بازکنی و چاه بازکنی شبانه روزی مشخص می شود. فاکتور های مهم که در تعرفه لوله بازکنی و تعرفه چاه بازکنی دخیل می باشد به شرح زیر است:

 • شدت گرفتگی
 • نوع گرفتگی
 • مکان گرفتگی
 • طول فنر
 • قطر فنر استفاده شده
 • وجود اشیا درون لوله یا چاه
 • فنر زدن از ورودی های لوله فاضلاب
 • وجود مصالح ساختمان درون لوله

2

دستگاه لوله بازکنی

ارائه خدمات لوله بازکنی سیار و شبانه روزی تهران

لوله بازکنی 24 ساعته سیار آریا طبق قوانین تعریف شده موظف است، خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد و براساس فاکتور و تعرفه تعیین شده از سوی اتحادیه لوله بازکنی و چاه بازکنی تهران هزینه ها را به مشتریان اعلام کند. کادر خدمات فنی آریا از افراد متخصص و با تجربه تشکیل شد است که در زمینه لوله بازکنی به صورت شبانه روزی، هر نوع گرفتگی را بدون هیچگونه آسیبی با بهترین تجهیزات لوله بازکنی انجام می دهند.

بهترین لوله بازکن و چاه بازکن سیار تهران بدون سوء پیشینه

شرکت لوله بازکنی آریا خدمات خود را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته انجام می دهد به همین علت انتخاب نیروهای فنی، به دلیل حضور در منزل شما مشتریان گرامی، برای ما بسیار مهم می باشد و ما کارد خود را از میان افراد دارای صلاحیت و بدون سوء پیشینه انتخاب می کنیم. تمام کادر فنی لوله بازکنی ارزان تهران با اخلاق و کاملا قابل اعتماد می باشند و هدف آن ها جلب رضایت، انجام خدمات و دستورات برای شما مشتریان گرامی می باشد.

مزایا لوله بازکنی و مزایا چاه بازکنی فوری و شبانه روزی

شرکت لوله بازکنی فوری و سیار آریا با مستقر نمودن کادر فنی در سراسر تهران، توانسته زمان رسیدن لوله بازکن و چاه بازکن به محل مشتریان را به حداقل برساند. تلاش ما ارائه خدمات چاه بازکنی و لوله بازکنی در کوتاه ترین زمان می باشد. کادر ما تمامی خدمات لوله بازکنی فاضلاب، لوله بازکنی توالت، لوله بازکنی حمام، لوله بازکنی سینک ظرفشویی و... به صورت تضمینی برای شما رفع می کند. کادر فنی ما با تجربه بالا به راحتی انواع گرفتگی لوله های مسدود شده، رفع گرفتگی سراسری لوله را انواع دستگاه لوله بازکنی، بدون کثیف کاری برای شما باز می کند. مهمترین مزایا لوله بازکنی و چاه بازکنی شبانه روزی به شرح زیر است:

 • مستقر بودن سرویسکاران مجرب در سراسر تهران برای اعزام فوری
 • کادری حرفه ای،خوش اخلاق و دارای صلاحیت
 • اعزام سرویسکاران در حداقل زمان و کمتر از 30 دقیقه
 • انجام خدمات به صورت فوری
 • لوله بازکنی و چاه بازکنی فوری بدون کثیف کاری
 • پوشش تمامی مناطق تهران
 • چاه بازکنی و لوله بازکنی شبانه روزی و بدون تعطیلی

3

لوله بازکنی تهران

ارائه خدمات لوله بازکنی آریا در جردن

خدمات فنی آریا با بیش از نیم قرن تجربه در امر لوله بازکنی (چاه بازکنی) در تمام مناطق تهران (غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز) آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. خدمات فنی آریا با در اختیار داشتن بهترین دستگاه های لوله بازکنی تمام اتوماتیک، و با کمترین میزان خسارت به محیط، به صورت شبانه روزی و فوری بهترین خدمات خود را ارائه می دهند. لوله بازکنی جردن در شمال تهران یکی از محدوده هایی است که خدمات فنی آریا برای آن خدمات خود را ارائه می دهد. تنها کافیست به وب سایت ما مراجعه کرده و یا با شماره 09127695090 تماس گرفته تا در اولین فرصت و با ارسال نیروهای متخصص و مجرب خود، در کوتاهترین زمان و با قیمت مناسب به رفع مشکلات شما در خصوص لوله بازکنی بپردازند. لوله بازکنی شمال تهران در مناطقی چون لوله بازکنی ونک، خدمات لوله بازکنی در نیاوران، لوله بازکنی سعادت آباد و... توسط شرکت خدمات فنی آریا انجامی می شود.

لیست خدمات لوله بازکنی آریا در محدوده جردن تهران

شرکت لوله باز کنی آریا با ارائه خدمات لوله بازکنی در منطقه جردن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان این منطقه می باشد. برخی از خدماتی که برای لوله بازکنی شمال تهران ارائه می گردد در زیر ذکر شده است:

 • باز کردن لوله حمام
 • باز کردن لوله های اصلی ساختمان
 • باز کردن لوله سینک ظرفشویی
 • باز کردن لوله توالت ایرانی
 • باز کردن لوله توالت فرنگی
 • باز کردن تمام لوله های چدن قدیمی
 • رفع بوی نامطبوع سرویس بهداشتی
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های پیشرفته
 • خارج کردن وسایل قیمتی نظیر گوشی، طلا و... از چاه
 • باز کردن لوله های داخل سیفون لوله فاضلاب، داخل توالت ایرانی و فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله ها و اتصالات درون آشپزخانه، حمام ها، سرویس های بهداشتی، موتورخانه ها

استفاده از انواع دستگاه های لوله بازکن

برای باز کردن لوله های آشپزخانه و لوله فاضلاب متخصصین لوله بازکن از انواع دستگاه های مناسب بهره می برند که از آن میان می توان به استفاده از فنر لوله بازکن اشاره کرد. در این روش از فنر مخصوص لوله بازکنی برای از بین بردن رسوبات ایجاد شده در داخل فاضلاب استفاده می شود. همچنین با کمک فنر لوله بازکن می توان اشیائی را که باعث گرفتگی لوله شده جابه جا کرد. از دیگر دستگاه های مورد استفاده متخصصین لوله بازکن برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب دستگاه واترجت آب می باشد. متخصصین لوله بازکن با کمک این دستگاه آب را با فشار زیاد به جداره لوله پمپاژ کرده و از این طریق رسوبات و گرفتگی داخل لوله را رفع می نماید. تلمبه های پلاستیکی از دیگر تجهیزات دم دستی است که توسط لوله بازکن برای رفع گرفتگی لوله استفاده می شود. برای گرفتگی های جزئی متخصصین لوله بازکن از انواع محلول ها از جمله جوهر نمک و انواع جرم گیر برای رفع گرفتگی لوله استفاده می نمایند. جهت دریافت خدمات لوله بازکنی در جردن می توان از طریق تلفن های ارائه شده در وب سایت لوله بازکنی آریا اقدام نمود.

بهترین خدمات لوله بازکنی جردن را از ما بخواهید

گرفتگی لوله فاضلاب از جمله مشکلات سیستم فاضلاب است و رفع آن نیاز به تخصص و تجربه دارد. با دریافت بهترین خدمات لوله بازکنی جردن می توان نسبت به رفع گرفتگی لوله فاضلاب اقدام نمود. از خدمات لوله بازکنی در منطقه جردن رفع گرفتگی لوله، بازکردن لوله های فاضلاب، تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب می باشد. در حال حاضر بهترین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جردن با قیمت مناسب به مشتری ارائه می شود.

4

خدمات فنی آریا

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جردن ارزان و شبانه روزی

تاسیسات آب و فاضلاب از جمله بخش های ساختمان است که احتمال آسیب دیدن آن در گذر زمان وجود دارد. گرفتگی لوله های ساختمان به ویژه در سرویس های بهداشتی و نیز آشپزخانه آپارتمان ها و رفع آن یکی از دغدغه های صاحبان ساختمان در منطقه جردن می باشد. رفع مشکلات آب و فاضلاب به خصوص رفع گرفتگی لوله نیاز به تخصص و تجربه دارد. با ارائه خدمات لوله بازکنی در توسط کارشناسان حرفه ای خدمات فنی آریا می توان نسبت به رفع مشکلات سیستم فاضلاب ساختمان ها اقدام نمود. متخصصین لوله بازکن در منطقه جردن تهران از تجهیزات استاندارد برای رفع گرفتگی لوله بهره می برند.

قیمت لوله بازکنی جردن تهران

با اطلاع در مورد نحوه ارائه خدمات لوله بازکنی در منطقه جردن می شود متناسب با نیاز از این خدمات با قیمت مناسب بهره گرفت. از جمله بهترین خدمات لوله بازکنی جردن تهران می توان به رفع گرفتگی لوله، بازکردن لوله های فاضلاب، تخلیه چاه، رفع بوی بد فاضلاب، لایروبی چاه و نیز بیرون آوردن اشیاء افتاده در فاضلاب اشاره کرد.

سخن پایانی

نیروهای متخصص و باتجربه در شرکت آریا آماده هرگونه همکاری و بازدید و مشاوره رایگان از منازل و ساختمان های شما در نیاوران و شمال تهران را دارد. ( شرکت خدمات فنی آریا (evacuation.ir)) با بررسی وضعیت ساختمان اقدام به انجام فعالیت می کند. با کمک شرکت آریا به راحتی و بدون مشکل لوله فاضلاب را باز کنید. شرکت آریا علاوه بر خدمات لوله بازکنی، رفع نم و رطوبت ساختمان، آماده تخلیه چاه فاضلاب، لایروبی و کف تراشی چاه، حفر چاه نو، لوله کشی آب و فاضلاب و هرگونه همکاری در زمینه های مختلف ساختمانی را دارد، پس با شرکت خدمات فنی آریا در تماس باشید.