به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

بیمه بازنشستگی بیمه عمر چیست؟

بیمه بازنشستگی یکی از طرح های بیمه عمر می باشد که همه بیمه گذاران می توانند با پرداخت حق بیمه در مدت  10 سال ، 15 سال و 20 سال و ... تا30 سال بازنشستگی ماهانه دریافت نمایند. مبلغ ماهانه مستمری و بازنشستگی در شرکت های مختلف متفاوت بوده و هم چنین میزان پوشش ها و شرایط دریافت مستمری هم در شرکت های مختلف بیمه ای متفاوت می باشد.

بیمه بازنشستگی ایران

طرح بازنشستگی بیمه ایران یکی از طرح های قدیمی در بین بیمه های بازنشستگی می باشد که فرد بیمه شده می تواند با پرداخت حق بیمه به صورت ماهانه ، شش ماهه، 4 ماهه و یا سالانه به صورت مادام العمر مستمری دریافت نمایید. میان مستمری که فرد میتواند دریافت کند به عوامل مختلف از قبیل سن فرد بیمه شده، حق بیمه پرداختی، مدت بیمه نامه، پوشش های بیمه نامه و ... بستگی داشته باشد. البته بیمه بازنشستگی بیمه عمر ایران از سن 50 سالگی به بعد به فرد بیمه شده پرداخت می شود و تعداد پوشش های کمی را نسیت به سایر شرکت های بیمه دارد.

بیمه بازنشستگی خاورمیانه

شرکت بیمه خاورمیانه ، شرکت بیمه ای می باشد که به صورت تخصصی در زمینه بیمه های زندگی فعالیت می نماید. بیمه بازنشستگی آنی و با فاصله دو نوع بیمه بازنشستگی می باشد که بیمه گذاران می توانند با پرداخت حق بیمه این بیمه نامه را تهیه کرده و از مزایای این بیمه نامه مادام العمر استقاده نمایند. بیمه بازنشستگی خاورمیانه محدودیت سنی برای انجام بیمه نامه ندارد و هم چنین در صورت فوت فرد مستمری گیرنده فرد دیگری را به عنوان دریافت کننده مستمری ارائه می نماید.

بیمه بازنشستگی سامان

بیمه عمر سامان از جمله بیمه نامه های عمر برتر در سال های اخیر در صنعت بیمه می باشد که انواع بیمه نامه های عمر را به بیمه گذاران ارائه مینماید. بیمه بازنشستگی سامان به مدت 15 سال به فرد بیمه شده پرداخت می شود و بیمه شده می تواند در طول مدت بیمه نامه از همه مزایای بدون سقف بیمه عمر سامان استفاده نماید.

بیمه بازنشستگی کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین از جمله شرکت های برتر در صنعت بیمه عمر می باشد که توانسته خدمات ارزنده ای را به بیمه شوندگان خود ارائه نماید. طرح مستمری بیمه عمر کارآفرین جدید ترین طرح بیمه عمر این شرکت می باشد که مزایای ارزنده ای را برای فرد بیمه شده ایجاد می نماید.

بیمه بازنشستگی معلم

شرکت بیمه معلم هم طرح مستمری آنی و با فاصله دارد که فرد بیمه شده می تواند از مزایای این بیمه نامه در طول مدت داشتن بیمه نامه استفاده نماید.

استعلام و خرید بیمه بازنشستگی

برای استعلام و خرید بیمه بازنشستگی می تواند از نظر کارشناسان بی طرف و مجرب در صنعت بیمه که مشاوره آنلاین بیمه عمر ارائه می کنند استفاده نمایید. انتخاب مشاور بیمه ای که بی طرف باشد و با توجه به نیازهای هر فرد مشاوره اختصاصی ارائه نماید می تواند کمک ارزشمندی برای هر فرد باشد.

در انتخاب و خرید بهترین بمه بازنشستگی به چند نکته زیر در انتخاب شرکت بیمه مورد نظر توجه داشته باشید.

-شرکت بیمه ای را انتخاب نمایید که بالاترین سود مشارکتی را پرداخت نماید

-پوشش های بیمه ای بالایی را در طول مدت بیمه نامه داشته باشد

-همراهی لازم با بیمه شده و همچنین در زمان خسارت و طول بیمه نامه داشته باشد.

-مزایای دیگری از قبیل برداشت از اندوخته و دریافت وام و ... را داشته باشد.

 

منبع بیمه تایم