به گزارش پایگاه خبری نشان :

زندگی شخصی الناز ملک

الناز ملک یکی از چهره های جوان و آینده دار سینمای ایران است که به تازگی در سریال نمایش خانگی سقوط ایفای نقش نموده است. الناز ملک متولد دهه هفتاد است و تا کنون اطلاعات زیادی در مورد خانواده اش منتشر نشده است.

ازدواج و همسر الناز ملک

از وضعیت ازدواج الناز ملک اخبار موثقی در دسترس نیست؛ بازیگر نقش آیسان سریال سقوط، در صفحه اینستاگرام خود عکسی به عنوان همسرش منتشر نکرده است.

الناز ملک در سقوط

به دلیل آنکه الناز ملک در سریال سقوط به زبان ترکی هم صحبت می کند، برخی تصور می کنند او جزو بازیگران آذری زبان ایران است با این وجود خود بازیگر نقش آیسان، اشاره ای به این مسئله نکرده است.

برخی دیگر هم او را جزو بازیگرانی معرفی کرده اند که اهل تهران است. در واقع به دلیل تازه کار بودن این بازیگر چشم رنگی زن ایرانی و در دسترس نبودن مصاحبه های رسمی از او، هنوز نمیتوان با اطمینان گفت که الناز ملک اهل کجاست؛ برای همین فعلا بهتر است بگوییم، این بازیگر اهل ایران است تا اینکه در آینده ای نزدیک او خود اصالتش را فاش کند.

قد الناز ملک ؛ بازیگر نقش آیسان سریال سقوط

در مورد قد الناز ملک سوال کرده بودید؛ بازهم باید بگوییم که در این مورد اطلاعات موثقی در دسترس نیست ولی برخی از سایت ها، قد الناز ملک را 174 اعلام کرده اند که باز هم خاطرنشان می کنیم نیاز به اطمینان بیشتر در مورد این عدد می باشد و کاملا قطعی نیست.

ورود الناز ملک به عرصه هنر

الناز ملک از هنرجویان و دانش آموختگان موسسه آزاد بازیگری امین تارخ و فرزاد موتمن می باشد.

درخشش الناز ملک در تئاتر

الناز ملک بازیگر خوش آتیه سینمای ایران از بازیگران تئاتر ایران می باشد که در عرصه تئاتر درخشیده و در چندین نمایش ایفای نقش نموده است، خانم بازیگر در نمایش مکبث به کارگردانی امیر دژاکام نقش آفرینی کرده است.

الناز ملکی، الناز تاریخی، آناهیتا صفی خانی، پروا محزون، پریا سلامی، مریم یوسف، شقایق خاکی پور، شایان یزدان شناس، احمد داوودی، مصطفی غیاثی، محمد آقا علی اکبری، ابوالفضل جمشیدی، حامد پور محمد، ناصر عزتی، عارف عباسی، طاها عابدی، ماهان عابدی بازیگرانی هستند که در این نمایش 60 دقیقه‌ای به ایفای نقش پرداخته اند.

ورود الناز ملک به بازیگری

الناز ملک برای اولین بار با بازی در سریال سقوط مقابل دوربین رفت. سریال امنیتی «سقوط» به کارگردانی سجاد پهلوان زاده می باشد که پخش آن با حرف و حدیث‌های زیادی همراه بود.

شهرت الناز ملک

با پخش اولین قسمت سریال نمایش خانگی سقوط، الناز ملک بازیگر کمتر شناخته شده تئاتر که بازی قابل قبولی را در اثر سجاد پهلوان زاده از خود ارائه نموده بود، به شهرت قابل توجهی دست یافت و شناخته شد.

نوازندگی الناز ملک

الناز ملک علاوه بر بازیگری، در عرصه نوازنده نیز فعالیت دارد، این بازیگر در نواختن پیانو و کمانچه مهارت بسیاری دارد و در صفحه اینستاگرام خود بارها هنر نوازندگیش با نواختن قطعات زیبا به رخ کشیده است.

مروری بر فیلم های الناز ملک

همانطور که گفتیم الناز ملک تنها در یک سریال نمایش خانگی ایفای نقش نموده است. سریال سقوط به کارگردانی سجاد پهلوان زاده در سال 1401 ساخته شده است، این مینی سریال نه قسمتی که نمایش خود را از روز 14 دی‌ماه آغاز کرده، هر هفته روز «چهار شنبه» ساعت 8 شب از پلتفرم نمایش خانگی «فیلمیو» پخش می شود.

بازیگران سریال سقوط

الناز ملک در این سریال نقش آیسان را ایفا کرده است، دختری که به پیشنهاد همسرش ژاکان برای ماه عسل راهی ترکیه می‌شود. اما حقیقت این سفر چیز دیگری است و آیسان و ژاکان در بین راه گرفتار داعش میشوند و این آغاز سرنوشت تلخ آنهاست. در ادامه سریال سرگردی در کردستان (حمید فرخ نژاد) به همراهی دستیارش ماموریت دارد تا این زوج جوان را از اسارت داعشی ها نجات دهد!

به نظر می رسد دلیل انتخاب الناز ملک برای بازی در این سریال به جز توانایی در عرصه بازیگری مسلط بودنش به زبان تُرکی می باشد. به جز الناز ملک، بازیگرانی چون حمید فرخ نژاد، عباس جمشیدی فر، سجاد بابائی، ابتسام بغلانی، امین میری و وحید آقاپور و... در این فیلم به هنرمندی پرداخته‌اند.