به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گفته «فرجی» سخنگوی شورای صنفی نمایش قرارداد فیلم سینمایی «مشت آخر» بسته شد.

فرجی بیان کرد: فیلم سینمایی «مشت آخر» به کارگردانی «مهدی فخیم‌زاده» برای نمایش در گروه سینما فرهنگ بعد از سینمایی «لیلاج» ثبت شد.

همین‌طور بررسی کف فروش فیلم‌های سینمایی در حال اکران در دستور کار قرار دارد و بعد از بررسی‌های لازم درباره ادامه اکران این فیلم‌های سینمایی اخبار لازم گفته خواهد شد.

به گزارش تسنیم «فخیم‌زاده» در حین فیلمبرداری  «مشت آخر» دچار سانحه رانندگی شد و بعد از مداوا و بهبود به ادامه ساخت و فیلمبردای پرداخت.

گوهر خیراندیش، احمد نجفی، رامین راستاد، گلناز خالصی، حمیدرضا قلی‌خانی، سیاوش معمارزاده، آتنا مهیاری همراه با نقش‌آفرینی مهدی فخیم‌زاده به ایفای نقش می‌پردازند.

«فخیم‌زاده» درباره این فیلم گفته بود که فیلم جدیدش به مسائل اجتماعی و خانوادگی می‌پردازد و در قالب طنز موقعیت و در ژانری که به کمدی اکشن موسوم است موضوع خود را برای مخاطب مطرح می‌کند.»

«سیدحامد حسینی» تهیه‌کنندگی «مشت آخر» را برعهده گرفته است.

آخرین ساخته «مهدی فخیم‌زاده» در سینما به 14 سال پیش و به فیلم «هم نفس» برمی‌گردد که با بازی رویا نونهالی، مریلا زارعی، ناصر آقایی و خود وی در سال 1382 روی پرده سینماها رفت.

«مشت آخر» نوزدهمین تجربه کارگردانی فخیم‌زاده در سینما محسوب می‌شود.

این کارگردان ساخت آثار شاخصی چون «مسافران مهتاب»، «همسر»، «ساده‌لوح»، «خواستگاری»، «بهار در پاییز» و… را در کارنامه سینمایی خود دارد./تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .