به گزارش پایگاه خبری نشان :

علی نظری‌جویباری مهمان ما بود تا به بررسی چرایی این همه محرومیت و احکام مختلف کمیته انضباطی درباره استقلال بپردازد. او معتقد بود استقلال فصل بعد بهترین تیم ایران می‌شود اگر اتفاقات امسال تکرار نشوند!

چرا باز هم استقلالی‌ها را محروم کردند؟

ما هم در این تصمیمات و آرای کمیته انضباطی مانده‌ایم.

باشگاه به درستی از بازیکنانش دفاع می‌کند؟

قطعاً! شاید الان توقع برود، چون ما در باشگاه نیستیم باید انتقاد کنیم ولی حقیقت را باید گفت. ما می‌بینیم که مدیران باشگاه همگی به اتفاقات اخیر اعتراض و انتقاد می‌کنند. شکایت می‌کنند به کمیته داوری و بقیه کمیته‌ها ولی اصلاً ترتیب اثری داده نمی‌شود!

این شکایت‌ها کافیست؟

در خانه اگر کس است، یک حرف بس است! اگر کسی بخواهد به این انتقادات توجه کند در همان بازی شهرآورد متوجه می‌شد. ولی من نمی‌دانم چرا مرغ کمیته انضباطی یک پا دارد که همه آرای استقلال را با اشد مجازات صادر می‌کند!

به نظر شما میلیچ یا عارف غلامی باید محروم می‌شدند؟

من اصلاً نمی‌دانم میلیچ چه کار کرده ولی وقتی فهمیدم ابتدا ناظر او را هل داده و این بازیکن هم نمی‌دانسته که او ناظر است، می‌توان گفت دعوا خانوادگی بوده و اصلاً جای بحث ندارد.

اوضاع استقلال را چطور دیدید؟

استقلال در این دو بازی اخیر دو برد روحیه‌بخش به دست آورده و قطعاً با ادامه این روند و تکرار آن در دو، سه بازی بعدی روی غلتک می‌افتد.

تیم تغییری داشته است؟

استقلال بازی به بازی بهتر کار می‌کند و اگر یک مهاجم تمام‌کننده که گفته‌اند در راه ایران است هم به تیم اضافه شود، حتماً از این هم بهتر خواهد شد. من خیلی به این تیم امیدوارم و فکر می‌کنم اگر در آخر فصل باز هم شاهد تغییر ۱۰، ۱۲ نفره در لیست تیم نباشیم و همین نفرات برای فصل بعد حفظ شوند، سال بعد از روز اول مدعی قهرمانی هستیم.

این فصل چطور؟

با توجه به روندی که تیم دارد، فکر می‌کنم اگر بازیکنان تیم همت کنند می‌توان این فصل جام حذفی را به دست آورد و سپس سال بعد لیگ را هم به آن اضافه کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .