به گزارش پایگاه خبری نشان :

علی انصاریان بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان  درباره بازی این تیم برابر تیم فوتبال کامبوج در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی گفت: معتقدم کامبوج تیمی نیست که بتواند برای ایران دردسرساز شود و  حضور بانوان در استادیوم آزادی نکته مثبت این بازی است و امیدوارم بانوان در بازی‌های بعد هم بتوانند در ورزشگاه‌ها حضور یابند.  

انصاریان درباره حریفان تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی گفت: به نظرم عراق حریف قدرتمندی برای ما محسوب می‌شود و هر بازی جایگاه خودش را دارد و تیم ملی فوتبال باید برای هر بازی آماده شود.

او درباره عملکرد ویلموتس در تیم ملی و اینکه تمایل به ارائه  بازی هجومی دارد، بیان کرد: به نظرم خیلی زود است درباره ویلموتس نظر بدهیم و باید بازی‌های تیم ملی را در شرایط سخت ببینیم تا بتوانیم درباره این مربی اظهار نظر کنیم. همچنین باید بگذاریم که ویلموتس براساس شرایط بازی تصمیم گیری کند و  تیم خود را ببندد. به هر حال کی روش دفاع کردن و تخریب کردن بازی حریف و استفاده از ضد حملات در دستور کار خود قرار داده بود، اما تاکنیک ویلموتس به این صورت نیست.  

شرایط پرسپولیس خوب نیست 

بازیکن سابق پرسپولیس درباره وضعیت این تیم در لیگ برتر فوتبال گفت: ۳ باخت از مجموع ۶ بازی نشان می‌دهد که شرایط پرسپولیس خوب نیست  و  شروع خوبی برای پرسپولیس نبوده است، اما امیدوارم که شرایط این تیم روز به روز بهتر شود و کامیابی نیا زودتر به بازی‌ها برگردد و میانه زمین پرسپولیس را مستحکم کند.  

انصاریان درباره عملکرد کالدرون در پرسپولیس گفت: همانطور که از قبل گفتم جانشین برانکو شدن خیلی سخت است و امیدوارم کالدرون زمان داشته باشد تا بتواند در پرسپولیس موفق شود.  

به زودی پای علیپور به گلزنی باز می شود 

مدافع سابق پرسپولیس درباره اظهارات کالدرون مبنی بر اینکه سید جلال حسینی با ۳۷ سال سن نمی‌تواند به تیم کمک کند، گفت: به نظرم سن بازیکن ملاک نیست و خیلی از بازیکنان با سن‌های بالا کمک حال تیمشان بودند. سید جلال هم یکی از بازیکنان خوب پرسپولیس است و امیدوارم در بازی‌های بعدی از این بازیکن استفاده شود.  

او درباره علت ناکامی علیپور در زدن گل بیان کرد: گل نزدن برای هر مهاجمی ممکن است رخ بدهد و علیپور آقای گل لیگ برتر ایران شده است و به زودی پایش به گلزنی باز می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .