به گزارش پایگاه خبری نشان :

احسان حدادی پرتابگر کشورمان  درباره اینکه عملکردش در سال ۲۰۱۹ چطور بود و اینکه چه نمره‌ای به خود می‌دهد، گفت: من به خودم نمره ۱۵ می‌دهم و نمره بالایی به خود نمی‌دهم چرا که سال خوبی را پشت سرنگذاشتم. به هر حال تمرینات خود را سال گذشته دیر آغاز کردیم و تقریبایک ماه و نیم تمرین کردم و بعد در مسابقات قهرمانی دوومیدانی آسیا و دایموند لیگ شرکت کردم و این کار درست نیست و یک ورزشکار باید ۴، ۵ ماه تمرین کرد و بعد در مسابقات شرکت کند. من پشت سرهم مسابقه دادم و بدنم نتوانست جهش خوبی به سمت بالا داشته باشد. اگر امسال زودتر شروع کردیم به طور حتم در مراحل اولیه دایموند لیگ و المپیک توکیو یک نتیجه خوبی بدست آورم. همچنین برنامه مسابقات خود را از اردیبهشت شروع می‌کنیم.

تمرینات سبک در کنار کارهای درمانی انجام می دهم 

 حدادی درباره  وضعیتش برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو و برنامه اش برای موفقیت در این مسابقات  اظهار کرد: من قبل از اینکه تمرینات خود را شروع کنم یک چکاپ کامل از وضعیت جسمانی ام می‌گیریم تا ببینم مشکلی نداشته باشم و  تست قند خون و ام آر آی زانو گرفتم و فقط در ناحیه خار پاشنه پای راست مشکل دارم و غیر از آن مصدومیتی ندارم. در حال حاضر کار‌های درمانی را انجام می‌دهم و تا ۱۵، ۲۰ روز دیگر این مصدومیت رفع می‌شود و تمرینات خود را شروع می‌کنم. البته اکنون در کنار کار‌های درمانی، تمرینات سبک و بدنسازی را انجام می‌دهم تا تمرینات حرفه‌ای را  راحت انجام بدهم.

او تمرینات خود را یکی، ۲ ماهی در تهران و کیش برگزار می‌کنم و بعد از آن اردوهایم شروع می‌شود. قرارداد ویلکینز مربی ام تمام شده است و فدراسیون دوومیدانی باید قرارداد مربی ام را تمدید کند تا او برنامه اش را تا المپیک توکیو بدهد، چون بدون برنامه نمی‌شود تمرین کرد.

در فینال قهرمانی جهان رکوردی زده نشد 

پرتابگر المپیکی کشورمان درباره اینکه مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی انتظار کسب مدال از او در مسابقات جهانی داشت، بیان کرد: من به عنوان یک ورزشکار ۴، ۵ سال در سطح آسیا بودم و چند دوره از مسابقات قهرمانی آسیا شرکت نکردم و مجوز حضور در دایموند لیگ نداشتم بعد از این همه مدت دوباره به فینال مسابقات جهانی راه یافتم. در فینال قهرمانی جهان رکوردی زده نشد که بگوییم حدادی ۴، ۵ متر فاصله با صدر جدول داشت و همه چیز در یکی، ۲ متر خلاصه شد و دانیل استایل با رکورد ۶۷.۵۹ متر طلای جهان را بدست آورد و این رکورد پایینی در مسابقات جهانی است. انشالله با حمایت‌های که صورت بگیرد در نهایت بتوانم در مسابقات آینده نتیجه بگیرم. ما پارسال ۶ ماه با فدراسیون جر و بحث داشتیم که اردو برگزار کنیم و هیچ جای دنیا مرسوم نیست و اگر بخواهیم برای المپیک نتیجه بگیریم باید از اکنون برنامه داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .