به گزارش پایگاه خبری نشان :

می‌گویند پول و شهرت حاشیه می‌آورد. همیشه و در همه سال‌ها شاهد این بودیم که در زندگی شخصی هنرمندان و ورزشکاران مطرح حواشی عجیب و غریبی ایجاد شده که این حاشیه‌ها عمر ورزشی و هنری آن‌ها را به سرعت به پایان راه نزدیک کرده است. در همه این سال‌ها وقتی حواشی زندگی خصوصی ورزشکاران به خصوص فوتبالیست‌ها به گوش‌مان رسید انواع و اقسام حواشی را شنیدیم، ولی جدیدترین حاشیه ایجاد شده برای یکی از فوتبالی‌های مطرح چیزی متفاوت‌تر از سایر موارد بود. ماجرا از این قرار است که یکی از ملی‌پوشان سابق تیم ملی که سابقه حضور در جام ملت‌های آسیا و جام جهانی را در کارنامه ورزشی خود دارد، در آغاز فصل تحصیلی جدید با مورد عجیبی مواجه شده است.

این ملی‌پوش سابق تیم ملی وقتی برای ثبت‌نام فرزندش به مدرسه موردنظر مراجعه کرد، متوجه شد دیگر امکان ثبت‌نام فرزندش در آن مدرسه وجود ندارد و او به ناچار باید فرزند خود را به مدرسه دیگری منتقل کند. گویا این ملی‌پوش سابق در گذشته برای بعضی از بانوان که فرزندشان در آن مدرسه تحصیل می‌کرد مزاحمت‌های خیابانی ایجاد می‌کرد!

به همین دلیل والدین این دانش‌آموزان با شکایت از این چهره سرشناس نزد مدیر و ناظم مدرسه حکم اخراج فرزند ملی‌پوش سابق را امضا کردند. این موضوع باعث شد مدرسه مذکور عذر این فرزند بی‌گناه و از همه جا بی‌خبر را بخواهد. ملی‌پوش سابق و همسرش هم مجبور شدند فرزندشان را به مدرسه دیگری برده و در آنجا برای فصل جدید تحصیلی ثبت نام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .