به گزارش پایگاه خبری نشان :

متین ستوده متولد 22 اردیبهشت 1364 و بازیگر Actor سینما Cinema و تلویزیون می باشد.

او در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کرده است و در کلاس های بازیگری امین تارخ نیز شرکت کرده است و تا کنون در سریال های سه دونگ، سه دونگ، میکائیل و سریال غیرعلنی به ایفای نقش پرداخته است.

کارنامه هنری متین ستوده

این بازیگر، از آن دسته از بازیگرانی است که از دوران کودکی و به واسطه پدرش وارد عرصه بازیگری شد. اولین بازی او در سریال بازنشستگی بود، اما یادآوری را می توان نقطه عطف کارنامه کاری متین ستوده دانست.

دنیای بازیگری این هنرمند Artist جوان فراز و نشیب فراوانی دارد از ورودش در سنین کودکی به تلویزیون گرفته تا دوری اش از این حوزه و بازگشت مجدد او می توان اشاره کرد.

 خانواده متین ستوده

فرزند سوم خانواده و یک برادر بزرگتر به اسم مانی و یک خواهر بزرگتر به اسم مریم دارد، پدرش کارمند بازنشسته صدا و سیما و مادرش معلم بازنشسته ابتدایی است.

 ماجرای ازدواج متین ستوده و فرصتی که از دست رفت

خانم ستوده ازدواج نکرده و مجرد است. او در آخرین مصاحبه اش گفت :چند سال پیش یک نفر صادقانه دوستم داشت ولی من بی رحمانه با او صحبت کردم و وقتی که متوجه این موضوع شدم برگشتم اما پذیرفته نشدم چون جایم پر شده بود و من دیر برگشتم.

رونمایی از عکس زیرخاکی

ستوده با انتشار یک عکس قدیمی در صفحه اینستاگرامش نوشت:" آدم وقتی عکس های بچگیش رو میبینه باور نمی کنه که اینهمه سال از عمرش گذشته ، راستش واسه من یه خورده ترسناک هم هست چون فکر می کنم بقیه اش هم قراره به همین سرعت بگذره ، تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که به معنای واقعی کلمه لذت ببریم از لحظات زندگی چون تمامی زندگی یعنی همین ، فارغ از هر چیز دیگه ای... پ.ن: وسطی بنده هستم "/رکنا

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .