به گزارش پایگاه خبری نشان :

با اجرای دقیق قانون مربوط به استعمال دخانیات در سال جاری در مالزی، سیگاری‌ها فقط در محل‌های تعیین شده اجازه کشیدن سیگار را دارند. با این حال کشیدن سیگار در داخل خودرو‌ها برای رانندگان غیرقانونی نیست، اما مطمئنا اگر این راننده یک راننده آمبولانس باشد قضیه کاملا فرق می‌کند، چرا که کار آن‌ها با زندگی بیمار در ارتباط است.

اقدام غیرقانونی‌ یک راننده آمبولانس مالزیایی در کشیدن سیگار حین راندن آمبولانس به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. یکی از عابران پیاده تصویری از این راننده را که در حال کشیدن سیگار در پشت فرمان آمبولانس بود تهیه و آن را در شبکه اجتماعی فیسبوک منتشر کرد. در این تصویر این راننده در حالی که با دوست خود فرمان آمبولانس را گرفته در یکی از دستانش سیگار دیده می‌شود. برخی از کاربران با انتشار این تصویر در کنار تصویری که رانندگان و کارمندان اورژانس را در رستوران نشان می‌داد نوشتند چطور می‌شود آن‌ها در محل کار خود قانون عدم استعمال دخانیات را رعایت می‌کنند، اما در جایی که می‌بایست حتما این قانون رعایت شود (آمبولانس) آن را زیر پا می‌گذارند.

CdadaSzEVjA5

انتشار این تصویر با واکنش کاربران زیادی همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: « من یک راننده نیستم اما هیچ قانونی بر عیله چنین رانندگانی در کشور وجود ندارد. این رانندگان ( رانندگان آمبولانس) حق کشیدن سیگار در داخل آمبولانس را ندارند، چه در حال حمل بیمار باشند و چه بیماری در داخل آمبولانس نباشد.»/باشگاه خبرنگاران

SsKhl8flnV5C

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .