به گزارش پایگاه خبری نشان :

یک فروشگاه بستنی فروشی در کانادا برنامه ای ترتیب داده تا در ازای اهدای خون افراد، به آنان بستنی رایگان بدهد. بر اساس این طرح افرادی که خون اهدا می کنند واجد دریافت بستنی هستند.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، این فروشگاه که در ونکوور کانادا مستقر است از ابتدای سال جاری میلادی تصمیم گرفته برنامه ای جدید برای جلب مردم به اهدای خون اجرا کند.

الکسی وایت مدیر این فروشگاه، می گوید: بسیاری از افراد بستنی را دوست دارند و در نتیجه شاید فرصت مناسبی برای اهدای خون باشد. کمپین این اهدای خون نیز در شبکه های اجتماعی با هشتگ #pintforpint برای جمع آوری اهدا کنندگان خون آغاز شد. اما شرکت کننده ها در برنامه اهدای خون نیز در ازای اهدای خون جوایزی دریافت می کردند. برای مثال بستنی یا دیگر خوراکی ای محبوبشان را.

uU0xlpFyN0n4

ایده این کمپین از چهار سال پیش، یعنی از زمانی که آنها یکی از دوستان خانوادگی خود را بر اثر ابتلا به سرطان خون از دست دادند آغاز شد. آنها امیدوارند که از اهدا کنندگان با این روش افزایش پیدا کنند. به گفته صلیب سرخ ، بیمارستان ها همیشه در حوزه دریافت خون O  منفی مشکل دارند.

 بستنی های این فروشگاه بسیار متنوع و جذابند و به محض اهدای خون می توانید بستنی هایی را در طعم های مختلف مانند نارگیلی ، اسطوخودوس، عسل و حتی زغال اخته دریافت کنید./ انتخاب

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .