به گزارش پایگاه خبری نشان :

 اواخر هفته گذشته گزارشی از طریق سامانه فوریتهای پلیسی 110 مبنی  بر تخریب 15 دستگاه خودرو در بزرگراه کردستان به پلیس امنیت اعلام شد که بلافاصله تیمی از مأموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی به نشانی اعلامی اعزام و بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

بررسی‌های انجام شده حکایت از این داشت، ساعت 23:30 شب پنجشنبه نوزدهم دی ماه، سه جوان 25 تا 30 ساله با حضور بر روی یکی از پلهای عابرپیاده واقع بزرگراه کردستان، کیسه‌های شنی را که ظاهراً توسط شهرداری منطقه برای استفاده در روزهای برفی تعبیه شده بود، روی خودروهای عبوری پرتاب کرده و بلافاصله از محل وقوع گریخته‌اند.

مأموران موفق شدند هویت و مخفیگاه یکی از متهمان را در محدوده شهرک غرب شناسایی کنند که وی روز گذشته با دستور قضایی در مخفیگاهش دستگیر شد و برای ادامه تحقیقات به پلیس پایگاه سوم انتقال یافت.

متهم در پایگاه سوم پلیس امنیت اعتراف کرد که با همکاری دو پسرعمویش مرتکب جرم شده و انگیزه خود را جلب توجه و جذب مخاطب در فضای مجازی برای معروف شدن در شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام) عنوان کرد.

سرهنگ علی شاملو؛ رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت با اعلام این خبر گفت: متهم با اعتراف صریح به جرم ارتکابی به دادسرا معرفی شد و دستگیری سایر همدستان وی نیز در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی از شهروندانی که خودروی آنها در این حادثه دچار خسارت شده، خواست برای پیگیری شکایت خود به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ واقع در خیابان بهشتی، خیابان عربعلی، میدان نیلوفر مراجعه کنند./باشگاه خبرنگاران

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .