به گزارش پایگاه خبری نشان :

 کودک ۱ ساله بافرهنگ چینی با اقدام جالب خود در واکنش به بی‌فرهنگی یک راننده در خیابان به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این کودک با دیدن بطری‌ای که توسط راننده به داخل خیابان پرت شده بود و برداشتن آن از روی زمین، درسی عبرت آمیز به او داد.  

" سان جیاروی"، بطری را به راننده‌ای داد که  آن را به داخل خیابان پرت کرده بود. بنا به گفته مادر این کودک، پسرش تصور می‌کرد که بطری تصادفا از دست راننده رها شده و به داخل خیابان پرت شده است؛ به همین دلیل تلاش کرد تا آن را به صاحبش برگرداند. سان به همراه مادرش در مقابل مجتمع مسکونی‌ای که در آن سکونت دارند در حال قدم زدن بود که این اتفاق رخ داد. مادر سان با تلفن همراه خود ویدئویی از این صحنه تهیه کرد. این اتفاق در یکی از خیابان‌های شهر " جینینگ" در استان شاندونگ واقع در شرق چین رخ داد.  

dVaRUyp2dNRy

بنا به گفته خانم "جینگ" پسر او بسیار مودب و در عین حال کنجکاو است و همیشه به بزرگتر‌ها احترام می‌گذارد. پس از انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی چین بسیاری از کاربران ضمن تمجید این کودک از والدین خواستند تا فرزندان خود را مانند او تربیت کنند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «توجه به اخلاقیات هیچ ربطی به سن و سال ندارد.» کاربر دیگری نوشت: «اقدام این کودک بسیار جالب بود و راننده باید از عمل خود احساس شرم کند.»/باشگاه خبرنگاران

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .