به گزارش پایگاه خبری نشان :

 سرهنگ فضل علیشاه گفت: تخلیه اینترنتی ده‌ها حساب بانکی با استفاده از نقش مجریان مسابقات رادیو تلویزیونی یکی از شگردهای این کلاهبرداران بود

وی افزود: این افراد با استفاده از شگردهای خاص از جمله ارسال اس ام اس از درگاه های ویژه که شکی برای ارسال شونده ایجاد نشود مبادرت به تخلیه حساب شخص از طریق دریافت رمز پویا هم می کردند.

فضل علیشاه ادامه داد: این افراد با بیان اینکه جایزه ای برای شما در نظر گرفته شده و اعلام فرکانس رادیویی و بیان اینکه از مجریان تلویزیون یا رادیو هستند به گونه ای از احساسات مردم سو استفاده و مبادرت به تخلیه حساب آنها می کردند.

فرمانده انتظامی ساوجبلاغ گفت: این افراد با بیان اینکه شما امروز در ویژه برنامه ولادت یکی از ائمه به عنوان خوش حساب در پرداخت مبالغ همراه اول برنده شدید مبلغی به عنوان جایزه به حساب شما واریز می شود و شخص با رفتن در کنار باجه خودپرداز بخشی از مبلغ سفر به عتبات را دریافت می کرد و سپس اطلاعات حساب خود را بیان کرده و از این طریق مبلغی از حسابش کلاهبر داری می شد.

سرهنگ فضلی علیشاه ادامه داد: یک زوج هم در اعترافات این کلاهبردار دستگیر شدند که کارشان پولشویی بود به گونه ای که مبالغ کسب شده توسط این شخص به حساب آنها واریز و شراکت در اموال غیر داشتند.

وی افزود: تحقیقات در مورد این باند کلاهبرداری ادامه دارد و با افرادی که از آنها کلاهبرداری شده در ارتباط هستیم تا شکایت خود را نسبت به این افراد اعلام کنند./رکنا

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .