به گزارش پایگاه خبری نشان :

شماری از رسانه‌های آمریکایی و نیز فعالان توییتری، تصاویری را منتشر کرده‌اند که از حضور جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا در خیابان‌های دوحه، پایتخت قطر حکایت دارد.

پایگاه آمریکایی «بیگ لیگ پالیتیکس» (Big League Politics) با انتشار این فیلم و با تیتر «فیلم مشاور سابق امنیت ملی (آمریکا) در قطر گرفته شد» نوشت: جان بولتون در خاورمیانه چه کار می‌کند؟

این پایگاه در گزارش خود نوشت: به تازگی (فیلمی منتشر شده) که نشان می‌دهد جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا به دلایلی نامشخص، در حال قدم زدن در خیابان‌های قطر است؛ مسأله‌ای که پرسش‌هایی را در خصوص چرایی حضور وی در خاورمیانه ایجاد کرده است.

به نوشته این پایگاه، این ویدئو از جان بولتون که در حال قدم زدن در پیاده‌رویی در دوحه قطر است، روز چهارشنبه در توییتر منتشر شد. جان بیگ پالیتکس همچنین نوشت: مشخص نیست آیا بولتون به منظور بهره‌وری از یک لابی‌گری – همچنانکه بسیاری از مقامات سابق دولتی (در آمریکا) به آن دست می‌زنند- به این کشور رفته و یا به دنبال اقدامی شیطانی است.

WKD3I1Pyt31n

همچنین یکی از کاربران توییتری توانست مکان حضور بولتون در دوحه را مشخص کند و اعلام کرد، بولتون به احتمال زیاد خارج از دیوان امیری قطر (محل حضور دولت قطر و دفتر امیر قطر) بوده است.

برخی حساب‌های کاربری توییتر نیز نوشتند: در دیگر اخبار امروز، به نظر می‌رسد بولتون یا همزاد او در حال تنهایی قدم زدن در دوحه قطر است.

WqDwzAOknq01

بولتون به تازگی اعلام کرده بود در جریان جلسه سنا در خصوص پرونده استیضاح ترامپ، شهادت خواهد داد. همچنین رسانه‌های آمریکایی، از جمله واشنگتن پست پیشتر از احتمال شهادت دادن مشاور سابق امنیت ملی آمریکا علیه رئیس‌جمهور این کشور در سه کمیته مامور رسیدگی به طرح استیضاح او در مجلس نمایندگان خبر داده بودند./باشگاه خبرنگاران

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .