به گزارش پایگاه خبری نشان :

به نقل از ایندیپندنت، این خواننده در مصاحبه با مجله دِیزد توضیح داد که هرگز از شر اینستاگرام به‌کلی خلاص نخواهد شد، اما دلش می‌خواهد به صورت متوازن و خوشایندی از این رسانه اجتماعی استفاده کند.

او گفت: «اگر بگویم اینستاگرام زندگی و هویت شماری از هم‌نسلان مرا از بین نبرده است، دروغ گفته‌ام. علت اصلی این که نام آلبوم خود را کمیاب گذاشته‌ام، این است که اگر بخواهیم همرنگ جماعت باشیم باید فشار زیادی را تحمل کنیم.»

fIKzFvhYEfA3

پارسال گومز به خاطر این که اینستاگرام را از گوشی همراهش پاک کرده بود، خبرساز شد و گفت که علتش این است که این برنامک اثر منفی بر سلامت روانی‌اش دارد.

این خواننده در توضیح این تصمیم خود گفت: «اینستاگرام حس بدی در مورد خودم به من می‌دهد و کاری می‌کند دید دیگری به بدنم داشته باشم.»

ولی گومز خیلی زود به اینستاگرام بازگشت. او ۱۶۷ میلیون دنبال‌کننده دارد و گفت اولش برایش «ترسناک» بوده است.

او به دیزد گفت: «برگشتن به این فضا برایم ترسناک بود. چهار روز اول به خودم می‌گفتم، نه، به‌هیچ‌وجه نمی‌توانم اینجا دوام بیاورم». او در ادامه توضیح داد که حالا چطور زمانش را در اینستاگرام مدیریت می‌کند. 

گومز گفت: «الان فقط وقتی که نیاز باشد وارد صفحه‌ام می‌شوم و بعدش هم فوراً به‌کلی از برنامه خارج می‌شوم. به خودم مهلت نمی‌دهم که بروم اینستاگرام‌گردی کنم یا به چیزهای دیگر نگاه کنم.»

این هنرمند عرصه موسیقی در جایی از این مصاحبه توضیح داد که چه چیزهایی را به دست گذشته سپرده است.

گومز در پاسخ به یکی از پرسش‌ها، گفت: «آن دختر کمرو، ضعیف، توسری‌خور و کم‌حرف را به گذشته سپرده‌ام.»

«و حالا به خود واقعی‌ام نزدیک می‌شوم. با آن دختر خداحافظی کرده‌ام و او را فراموش کرده‌ام و اینی شده‌ام که الان هستم.»

این خواننده قبل از این مصاحبه، در گفت‌وگویی با رادیو ان‌پی‌آر نیز گفته بود در رابطه کج‌دار و مریز خود با جاستین بیبر، قربانی سوءاستفاده عاطفی شده است.

او گفت: «پذیرش حالت قربانی و ماندن در آن، خطرناک است. نمی‌خواهم به کسی بی‌احترامی کنم، اما احساس می‌کنم قربانی نوعی سوءاستفاده بوده‌ام...»

مصاحبه‌کننده از گومز پرسید که آیا منظورش سوءاستفاده عاطفی است، و او پاسخ داد: «بله، چیزی در همین مایه‌هاست. باید تلاش می‌کردم از منظر یک بزرگسال آن را بفهمم. باید درک درستی از انتخاب‌هایی که در زندگی کرده بودم، به دست می‌آوردم.»

گومز در ادامه گفت: «همان‌قدر که قطعاً دلم نمی‌خواهد در آینده دائماً در این مورد صحبت کنم، با همان افتخار هم می‌توانم بگویم که از همیشه قوی‌ترم، راهم را پیدا کرده‌ام، و می‌خواهم با وقار هرچه بیشتر این راه را طی کنم.»/ همشهری آنلاین

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .