به گزارش پایگاه خبری نشان :

به نقل از ایندیپندنت، اما گویا این نکته جلودار شانل نیست و این گروه کالاهای تجملی، به فروش قمقمه‌ای با قیمت ۴,۴۱۰ پوند اقدام کرده است.

قمقمه تجملی "فلاسک‌بگ" دارای غلافی لایه‌دوزی‌شده از جنس پوست بره، بند زنجیری از جنس طلا و نشان‌ شانل به شکل دو حلقه در هم قفل شده است.

kpHJene9jbfw

این قمقمه را نخست در ماه نوامبر به صورت اینترنتی به فروش گذاشتند و اخیراً به بازار بریتانیا آمده است، اما بخش اعظم موجودی آن به فروش رفته است.

فروشگاه اصلی شانل در خیابان باند، به ایندپندنت گفته هرچه از این قمقمه داشته به فروش رفته است و فروشگاه نزدیک آن در چلسی هم گفت فقط یک عدد از آن باقی مانده است.

در مراسم جوایز گرمی هفته قبل نیز مگی راجرز، خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی، هنگامی که روی فرش قرمز رفت این قمقمه را به همراه داشت و به خبرنگاران گفت: «پایداری زیست‌محیطی واقعاً برای من مهم است.»

شانل نخستین قمقمه آب خود را در سال ۱۹۹۴ فروخت، که توسط کلودیا شیفر و کارلا برونی طراحی شده بود و اکنون اصل آن را در فروشگاه‌های اینترنتی کالاهای تجملی به بهای ۸,۵۰۰ پوند می‌فروشد، در حالی که زنجیر طلا هم ندارد.

eUyj3fhrYbqR

قمقمه شانل گران‌ترین قمقمه‌ای نیست که تاکنون به فروش گذاشته‌ شده؛ جایزه گران‌ترین قمقمه، به محصول شرکت مودیلیانی به نام "آکوا دی‌کریستالو تریبوتو"، به بهای ۴۵ هزار پوند تعلق می‌گیرد.

البته این قمقمه بر خلاف قمقمه شانل، حاوی آب تهیه‌شده از فرانسه، فیجی و ایسلند است که درون آن غبار طلا پاشیده‌اند.

فقط یک عدد از این قمقمه در یک حراجی در سال ۲۰۱۰ به فروش رفت و پول آن هم صرف مقابله با بحران اقلیمی شد.

طراح همان قمقمه نیز نمونه پلاتینی آن را به بهای ۳.۴ میلیون پوند تولید کرد ولی درباره به فروش رفتن آن خبری منتشر نشده است.

در ماه دسامبر نیز عکسی از تیلور سوییفت، با لباس شانل روی جلد مجله ووگ بریتانیا منتشر شد که به گفته سردبیر این مجله، به منظور آگاهی‌افزایی برای رعایت ثبات زیست‌محیطی در صنعت به‌پوشی بود. /همشهری آنلاین

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .