به گزارش پایگاه خبری نشان :

 حتما نام " رابین هود " به گوشتان خورده است. او یک شخصیت داستانی در فرهنگ قدیم انگلیس است که نماد حق طلبی و ستیز با تبعیض طبقاتی به شمار می‌رود. تاکنون فیلم‌ها و کارتون‌های بسیاری از این داستان ساخته شده است. اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است فیلمی واقعی از دستبرد مردان رابین هود نما به یک فروشگاه ساندویجی در انگلیس را به تصویر می‌کشد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود سه مرد در حالی که یکی از آن‌ها با تلفن همراه فیلمبرداری می‌کند ناگهان وارد فروشگاه شده و با غافلگیرکردن فروشنده اقدام به سرقت یک جعبه از ساندویج‌ها می‌کنند. این ویدئو نشان می‌دهد آن‌ها پس از سرقت باکس ساندویچ از مغازه خارج شده و وارد خیابان می‌شوند. صدای فردی که فیلمبرداری می‌کند در حالی که می‌خندد شنیده می‌شود که می‌گوید: «آه ***، آه ***، دارید چه کار می‌کنید؟» این ویدئو در خیابان و در حالی که یکی از این سه نفر با صدا کردن یک بی خانمان ساندویج را به دست او می‌دهد به اتمام می‌رسد که در این لحظه می‌گوید: «رابین هود! بگو من عاشق هود نیستم؟ ها؟»

انتشار این ویدئو که تاکنون بیش از ۲۲۰۰۰ بیننده داشته با واکنش عجیب کاربران مواجه شده و بسیاری از آن‌ها این گروه را مورد تمجید قرار داده اند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «همه شما منجر به سود شرکت‌های چندملیتی می‌شوید در حالی که بی خانمان‌ها از سطل آشغال‌های سطح شهر غذا می‌خورند.» کاربر دیگری نیز نوشت: «رابین هود، سرقت از ثروتمندان و دادن آن به فقرا.»باشگاه خبرنگاران

11363368_683

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .