به گزارش پایگاه خبری نشان :

ترامپ و دخترش ایوانکا در جریان رالی انتخاباتی در ایالت نیوهمپشایر آمریکا.

 
ایوانکا دختر بزرگ ترامپ، تاجر و مادر سه فرزند است و همانند برادرانش در سازمان ترامپ فعالیت می‌کند و در پی ورود ترامپ به کاخ سفید، ایوانکا نیز به محله «کالوراما» و در همسایگی «باراک اوباما» در واشنگتن نقل مکان کرده است.

وی با «جارد کوشنر» که فرزند یک میلیاردر است ازدواج کرده است اما از آنجا که خانواده جارد یهودی بوده اند، ایوانکا هم یهودی شده است و طبق آداب و رسوم آن ها عمل می کند.

 

FDVS1iEAmfm2

اریک

«اریک» سومین فرزند ترامپ از ایواناست؛ او نیز همانند خواهر و برادر بزرگتر خود در سازمان ترامپ به عنوان معاون اول اجرایی فعالیت می‌کند و مالکیت «ترامپ وینری» را نیز بر عهده دارد.

اریک ترامپ در سال ۱۹۸۴ بدنیا آمده و فارغ‌التحصیل دانشگاه «جرج تاون» است و در سال ۲۰۱۴ با «لارا یوانسکا»، تهیه کننده شبکه «سی بی اس» ازدواج کرده است

تیفانی

تیفانی تنها فرزند دونالد ترامپ از مارلا میپلز، همسر دوم ترامپ است که در سال ۱۹۹۳ به دنیا آمده است و برخلاف دیگر فرزندان ترامپ عمدتا در کنار مادر خود بزرگ شده است.

تیفانی در سال ۲۰۱۶ از دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیل شد و اولین حضور او در اماکن عمومی، مربوط به زمانی است که در کنوانسیون ملی جمهوریخواهان در « کلیولند» سخنرانی کرد.

بارون

بارون تنها فرزند ترامپ و ملانیا است که در حال حاضر ۱۰ سال دارد و تا پیش از ورود ترامپ به کاخ سفید، به همراه مادرش در پنت هاوس خانوادگی ترامپ در نیویورک زندگی و در یک مدرسه مد درس می خواند./صراط نیوز

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .