به گزارش پایگاه خبری نشان :

سرهنگ "علی جمالی" رئیس پلیس فتا ایلام در این خصوص گفت: در پی دریافت یک مرجوعه قضایى توسط یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس در شبکه اجتماعی تلگرام با ارسال پیام‌های مختلف ضمن توهین، برای وی ایجاد مزاحمت کرده است، پرونده‌ای در این پلیس تشکیل شد.

این مقام انتظامی افزود: پس از تحقیقات اولیه از شاکی و جمع‌آوری مستندات لازم، شناسایی متهم یا متهمین احتمالی در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: با بررسی‌های فنی و انجام اقدامات تخصصی پلیسی متهم که باجناق شاکی بود شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر شد.

رئیس پلیس فتا ایلام با اشاره به اینکه متهم در برابر مستندات پلیس به جرم ارتکابی خود اعتراف کرد، عنوان داشت: در تحقیقات به عمل آمده از متهم مشخص شد وی با شاکی با جناق بوده و به دلیل حسادت و رقابت خانوادگی دست به چنین کاری زده است.

این مقام مسئول با توصیه به کاربران بیان کرد: پلیس فتا با تعامل مطلوب با مقامات محترم قضایی برابر قانون با افرادی که امنیت و آسایش شهروندان را در فضای مجازی به مخاطره می‌اندازند، برخورد خواهد کرد.

سرهنگ جمالی گفت: شهروندان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده جرایم مشابه یا سایر جرایم رایانه‌ای موضوع را سریعاً از طریق وب سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir به همکاران ما اطلاع دهند./ پلیس

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .