به گزارش پایگاه خبری نشان :

 او لباس عروسی برتن کرد و هنگامی که دست پدربزرگش را گرفته بود وارد مراسم شد. در قسمت زیر جزئیات ازدواج نوه با پدربزرگ را قرار داده ایم. برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه در Niksalehi همراه ما باشید.

K2ZA5c1Ke1qu

همانند والدین هر پدربزرگ و مادر بزرگی آرزو دارند تا ازدواج نوه هایشان را شاهد بوده و طبق سنت و آیین مربوط به کشورشان در مراسم ازدواج آنها حضور داشته باشند ؛ یکی از رسم های برخی از کشورها ورود عروس به همراه پدر و یا پدر بزرگش به مراسم عروسی است که برای آنها اهمیت خاصی دارد اما گاهی به دلایلی برای برخی شرایط اجرای آن پیش نمی آید .

“فو ژیووی” ۲۵ ساله برای محقق کردن آرزوی پدر بزرگش زودتر از موعد ازدواج کرد

UCBA1IirrGZ9

پدر بزرگ “فو” همیشه آرزو داشت تا نوه ی خود یعنی “فو” را در لباس عروسی ببیند و دست در دست او وارد مراسم ازدواج نوه اش شود اما از قرار معلوم نمی توانست منتظر آن روز بماند.

پدر بزرگ ۸۷ ساله ی “فو” به دلیل ابتلا به نوعی بیماری در بیمارستان بستری شد و بعد از بررسی های کامل پزشک به خانواده ی او گفت که بزرگ خاندان مدت زیادی زنده نیست و بدن او بیش از این تحمل مبارزه با بیماری را ندارد .

ازدواج نوه با پدربزرگ

ازدواج دخترجوان با پدربزرگش

جزئیات ازدواج نوه با پدربزرگ

بعد از روشن شدن این واقعیت “فو” تصمیم گرفت تا آخرین آرزوی پدر بزرگش را برآورده سازد ؛ آرزویی که با ازدواج او محقق می شد. دختر جوان برنامه ریزی کرد تا بدون داماد مراسم ازدواج برگزار کند و همانطور که پدر بزرگش آروز داشت لباس عروس برتن کرده و با گرفتن دست پدر بزرگش وارد مراسم شود .همه چیز نمایشی برگزار شد و “فو” جوان با پدر بزرگش عکس یادگاری عروسی گرفت تا او را به آخرین آرزوی خود برساند ؛

دختر جوان چینی در پاسخ به سوالاتی در مورد این تصاویر نوشت :”ازدواج به خاطر پدر بزرگم نه ازدواج با پدر بزرگم”

خبرگزاری برنا

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .