به گزارش پایگاه خبری نشان :

مادر شهید اسماعیل غلامی یاراحمدی  در این سرمای بی سابقه ی لرستان دلش نیامد که پسرش در سرما بماند و یخ بزند او خود را به قبر پسرش رساند و قبر وی را با پتو پوشاند تا دلبندش در این سرمای بی سابقه نماند. از شهید اسماعیل غلامی یاراحمدی دو فرزند به یادگار مانده است.

تصویری از مزار شهید لرستانی مدافع حرم، اسماعیل غلامی یاراحمدی که در شب سرد زمستان توسط مادرش با پتو پوشانده شده است.

martyr-ismail-gholami-yarahmadi-1

پیکر شهید مدافع حرم پاسدار اسلام اسماعیل غلامی یاراحمدی روی دستان قدرشناش مردم خرم آباد تشییع و در گلزار شهدا به خاک سپرده شد.

سرمای بی سابقه ی لرستان

بهروز مرادپور  گفت: فعالیت موج سرد سامانه بارشی سبب وقوع یخبندان در تمام شهرهای لرستان شد.وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای تمام شهرهای استان زیر صفر رفت که یکی از یخبندان‌های کم‌سابقه بود . مرادپور اضافه کرد: نکات قابل توجه در فعالیت این موج سرد در لرستان، ثبت دمای منهای ۴.۲ درجه سانتی‌گراد در ایستگاه هواشناسی پلدختر بود که سردترین روز این شهر را طی حداقل ۲۵ سال گذشته رقم زد.مدیرکل هواشناسی لرستان با بیان اینکه حداکثر دمای هوا در خرم‌آباد منهای ۲.۴ درجه سانتیگراد بود، تصریح کرد: این دما حداقل در ۷۰ سال گذشته بی‌سابقه است.وی گفت: دمای حداکثر الشتر نیز منهای ۴.۷ درجه بود که کمترین دمای حداکثر ثبت شده طی ۲۲ سال گذشته بوده است.مرادپور افزود: مردم نورآباد نیز طی ۲۴ ساعت گذشته سردترین روز را در ۱۲ سال گذشته با دمای ۲۳.۴ درجه سانتی‌گراد زیر صفر تجربه کردند.

تابناک

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .