به گزارش پایگاه خبری نشان :

زوج جوانی در فرانسه باری تبدیل شدن به باربی و کن ۱۵ بار جراحی کردند. این زن و شوهر فرانسوی به دلیل علاقه زیادی به به این شخصیت ها دارند تاکنون ۱۵ بار جراحی کرده و سیصد هزار دلار برای جراحی پلاستیک خرج کرده اند تا در نهایت به ظاهر عروسک مانند باربی و کن برسند. در قسمت زیر جزئیاتی از ۱۵ بار جراحی زن و شوهر جوان برای تبدیل شدن به باربی و کن را قرار داده ایم.

جراحی زن و شوهر

یک زوج فرانسوی به دلیل علاقه شدیدی که به شخصیت های باربی و کِن دارند، سیصد هزار دلار برای جراحی پلاستیک خرج کردند تا هرچه بیشتر شبیه آن ها شوند. این زن و شوهر بیش از ۱۵ بار زیر تیغ جراحان رفتند تا بالاخره به ظاهری کاملاً عروسک-مانند برسند و برای حسن ختام کار هم به صورت رسمی نامشان را به کِن و دُل (به معنای عروسک) تغییر دادند!

couple-surgery

جزئیات عجیب از جراحی زن و شوهر فرانسوی

آناستازیا رِسکوزای ۲۰ ساله روسی الاصل و کوئنتین دِهار ۲۳ ساله، سال ۲۰۱۳ در یک مهمانی با هم آشنا و همانجا از علاقه مشترکشان به این عروسک ها باخبر شدند. جالب است که خانواده این زوج علی رغم عدم رضایتشان از این تغییر چهره، به لحاظ مالی بسیار از آن ها پشتیبانی می کنند. برای مثال والدین آناستازیا برای او یک جین کیف با مارک هرمس بیرکین به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار خریده اند و کوئنتین هم به تقلید از شخصیت کِن یک پورشه کیمن کانورتیبل به ارزش تقریبی ۸۰،۰۰۰ دلار دارد.

couple-surgery-1

جراحی کردن یک زوج برای تبدیل شدن به باربی و کن

عوارض جراحی زیبایی

دکتر کلانتر هرمزی، رئیس انجمن جراحان پلاستیک ایران با اشاره به این که ژل‌هایی با نام «ژل پاژ» برای از بین بردن چین و چروک، حجم دادن و شکل دادن سرو صورت و برخی اندام‌های بدن استفاده می‌شود، می‌گوید: صدمات ناشی از استفاده از این ژل‌ها به صورت آبسه، تورم، عفونت، قرمزی، ناصافی صورت و آویزان شدن (ریختگی) صورت و عوارض متعدد دیگر بروز می‌کند و لذا توصیه می‌شود حتی الامکان از ژل‌های مذکور استفاده نشده و در صورت نیاز نیز حتماً در این خصوص با جراح پلاستیک مشورت شود.

ساعد نیوز و پارسی طب

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .