به گزارش پایگاه خبری نشان :

 واژه‌ای که این روز‌ها در رسانه‌های صوتی و تصویری، مجلات و روزنامه‌ها و بویژه در فضای مجازی زیاد می‌شنویم. چند ماه پیش بود که پزشکان چینی از شیوع ویروسی مرموز در این کشور خبر دادند که مبتلایان را به کام مرگ می‌کشاند. سرانجام پس از مدتی در اواخر ماه ژانویه دولت چین از شیوع این ویروس با نام کرونا یا کووید ۱۹ خبر داد.

این ویروس تاکنون در بیش از ۱۹۵ کشور جهان گزارش شده است. تعداد مبتلایان به کرونا در جهان نزدیک ۴۰۰ هزار نفر است که متاسفانه بیش از ۱۷ هزار نفر از آن جان خود را از دست داده اند. پس از شیوع کرونا در جهان تلاش‌ها برای ساخت واکسن آن آغاز شده است. کشور‌هایی مانند چین، استرالیا، آلمان، آمریکا و انگلیس از آغاز ساخت واکسن کروناویروس خبر داده اند.

اما تا زمان کشف واکسن این ویروس مرموز پیشگیری، رعایت بهداشت فردی و دوری از استرس از مهمترین راه‌های مبارزه با آن است. انجام نیایش و دعا به درگاه خداوند از راهکار‌های افراد با ایمان برای خلاص شدن از شر استرس است. اما برپایی مراسم نماز، دعا و نیایش که در یکی از خیابان‌های آمریکا در حال انجام بود با یک حاشیه جالب همراه شد. در این مراسم هنگامی که نمازگزاران مسلمان در حال برپایی نماز جماعت برای حل بحران کرونا بودند پیوستن سه زن آمریکایی به صف نمازگزاران به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. در ویدئویی که تبدیل به ویدئویی داغ شده است این سه زن جوان در انتهای صف و در حال تقلید حرکات نمازگزاران دیده می‌شوند./باشگاه خبرنگاران

cm12BN6hsIeT

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .