به گزارش پایگاه خبری نشان :

مردی عصبانی در کنیا بعد از اینکه همسر بی نوایش از مراسم ختم یکی از اقوام به خانه آمد و شام آماده نبود با چاقو بی رحمانه به جان او افتاد  و او را مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار داد و دست همسرش را با چاقو برید و این زن راهی بیمارستان شد. اکنون مرد کنیایی در بازداشت به سر می برد و زن بیچاره نیز در بیمارستان است.

اقدام وحشیانه مرد کنیایی

زن کنیایی به خاطر شام راهی بیمارستان شد. اقدام وحشیانه مرد کنیایی با همسرش در رسانه ها خبرساز شد.

از قرار معلوم، مرد بی رحم زمانی که از محل کار به خانه بازگشت متوجه شد که همسرش در خانه نیست و غذایی نیز فراهم نکرده به همین خاطر زن بیچاره را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و با بریدن دست های او با چاقو زن کنیایی را راهی بیمارستان کرد.

brutal-action-of-a-kenyan-man

کتک زدن بی رحمانه زن کنیایی توسط همسرش

اقدام وحشیانه مرد عصبانی با همسر بی نوا

زن بی نوا به ماموران پلیس گفت : به مراسم تدفین یکی از اقوام رفته بودم و بلافاصله بعد از پایان مراسم به خانه بازگشتم تا غذایی آماده کنم ولی همسرم قبل از من به خانه رسیده بود و با دیدن آماده نبودن غذا به شدت عصبانی بود

به محض ورود به سمت آشپزخانه رفتم تا فورا غذایی آماده کنم اما او اجازه نداد و به من حمله ور شد و دست راستم را با چاقو برید تا به گفته ی خودش فراموش نکنم که باید همیشه غذا سر موقع آماده باشد و بعد مرا به شدت کتک زد که آثار آن روی سر و دستانم پیدا است.

در حال حاضر با شکایت زن بیچاره به اداره پلیس متهم در بازداشت است تا به زودی مجازاتی برایش در نظر گرفته شود.

رکنا

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .