به گزارش پایگاه خبری نشان :

هنوز مشخص نیست که چه تعداد ژل دست تولید خواهد شد، اما همه آن به کارکنان بخش اورژانس بیمارستا‌ن‌ها که از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ مراقبت می‌کنند، اهدا خواهد شد.

هر ژل دست، با پیام خاصی برای دریافت‌کنندگان همراه خواهد بود.
بر روی این محصولات نوشته شده است: "اختصاصی برای آنان که از جامعه‌مان حمایت می‌کنند".
شرکت کاتی در بیا‌نیه‌ای گفته است: "مادر و دختر هر دو از همان ابتدای شروع اپیدمی کووید-۱۹، حمایت‌شان را نشان داده‌اند و در شبکه‌های اجتماعی به صراحت راهنما بوده‌اند. با اهدای ژل‌های دست به پرسنل درمانی جنوب کالیفرنیا، کریس و کایلی قدم‌های زیادی را در پیشبرد کمک مستقیم به کسانی که بیشترین نیاز را دارند، برداشته‌اند.
 
 
140023_962
 
 
خبر اهدای ژل دست از سوی جنر، پس از آن اعلام می‌شود که او یک میلیون دلار به بیمارستان‌های لس آنجلس برای مبازه با اپیدمی کرونا کمک کرده بود.
این ستاره میلیاردر ۲۲ ساله، هفته پیش این مبلغ را بیمارستان‌های محلی لس آنجلس داد تا برای حمایت از کارکنان خط مقدم مبارزه با اپیدمی، تجهیزات لازم خریداری کنند.
دکتر تایس علی‌آبادی، پزشک معالج خانم جنر، این خبر را در اینستاگرام خود اعلام کرد و نوشت: "زبانم قاصر، چشمانم پر اشک و قلبم سرشار از حس قدردانی است. تنها آرزویی که داشتم، تهیه ماسک‌های صورت برای پرسنل درمانی شجاع‌مان بود؛ امروز این رؤیا به واقعیت تبدیل شده است. "

 

ایران آرت

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .