به گزارش پایگاه خبری نشان :

جدا شدن و دورافتادن از خانواده در دوران کودکی اتفاقی بسیار دردناک است و تنها وقوع یک معجزه می‌تواند به این جدایی پایان دهد، مانند اتفاقی که به تازگی برای یک مرد چینی رخ داد.

«مائو یین»، که در سال ۱۹۸۸ و در حالی که تنها ۲ سال داشت ربوده شده بود سرانجام به خانواده اصلی اش پیوست. او در یک هتل در شهر «ژیان»، مرکز استان شانژی ربوده شده بود. «لی جینگژی»، مادر این پسر پس از ربوده شدن فرزندش از کار خود استعفا داد و برای پیداکردن او بیش از ۱۰۰۰۰۰ آگهی در روزنامه‌ها چاپ کرد.

R58jgyEN0uGT

در حالی که این زن هنوز پسر گم شده اش را پیدا نکرده بود، اما با کمک به پلیس و داوطلبان ۲۹ کودک ربوده شده دیگر را به خانواده هایشان بازگرداند. سرانجام در ماه آوریل نتیجه کار‌های خوب این مادر رنج کشیده به او بازگشت و پلیس اطلاعاتی را درباره مردی بدست آورد که با پرداخت ۶۰۰۰ یوان (۸۵۰ دلار) چند دهه پیش کودکی ربوده شده را به فرزندی قبول کرده بود. آزمایش DNA نیز ثابت کرد که کودک گمشده همان مائو یین است.

مائو یین به مدت ۳۲ سال با نام «گئو نینگ نینگ» در این خانواده زندگی می‌کرد و از تلاش خانواده اصلی اش برای پیداکردن خود بی خبر بود. مائو به خبرنگاران گفت که زمانی که ۶ سال داشت عکس مادرش را در یک روزنامه دیده بود، اما هرگز تصور نمی‌کرد این زن مادر اصلی اش باشد. سرانجام مائو یین روز دوشنبه و در مقابل ده‌ها خبرنگار به خانواده اصلی اش پیوست. ویدئویی که منتشر شده است مادر او در حالی که با درآغوش کشیدن پسرش به شدت گریه می‌کند دیده می‌شود. در این ویدئو صدای مادر مائو یین شنیده می‌شود که با گریه می‌گوید: «نمی‌خواهم او بار دیگر مرا ترک کند. اجازه نمی‌دهم او دوباره مرا ترک کند.»

گفتنی است؛ در حالی که آمار رسمی از کودکان ربوده شده در سال‌های اخیر در چین وجود ندارد، اما بنا به اعلام وزارت امنیت عمومی چین در سال ۲۰۱۹ بیش از ۶۳۰۰ کودک ربوده شده چینی با کمک تست DNA شناسایی و به خانواده‌های اصلی خود برگردانده شده اند./باشگاه خبرنگاران

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .