به گزارش پایگاه خبری نشان :

سردار حسین رحیمی درباره ایرادات وارد شده به "طرح کاهش آلودگی هوا" از سوی پلیس و اعلام این ایرادات به شهرداری تهران اظهار کرد: پلیس نظراتش را درباره اصلاحات طرح کاهش آلودگی هوا در هشت بند به شهرداری اعلام کرده است.

رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: به عنوان مثال می‌گوییم در نیمه دوم سال حتماً ساعت طرح باید کاهش پیدا کند، ساعت 19 اصلاً مناسب نیست یا اینکه برای ساکنان محدوده طرح ترافیک بازه زمانی معین کرده‌اند که پیشنهاد دادیم شهروندان ساکن در محدوده طرح، یک بار اجازه ورود و یک بار اجازه خروج داشته باشند و نباید برای آنها بازه زمانی و ساعت خاصی تعیین کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پیشنهاد پلیس برای "طرح کاهش آلودگی هوا" کارشناسی شده است، تصریح کرد: پلیس در کف خیابان است، مدیریت ترافیک را برعهده دارد، اکنون شهروندان در ترافیک عصرگاهی رنج می‌برند و دل‌نگرانند.

وی افزود: به طور مثال اکنون حدود ساعت 16 تا 16:30 اداره‌ها تعطیل می‌شوند اما تا ساعت 19 (پایان طرح) محدوده طرح بسته است و بر معابر اطراف محدوده طرح به ویژه بزرگراه شهید همت، فشار بار ترافیکی وارد می‌شود که این موارد باید اصلاح شود.

رحیمی با بیان اینکه تصویب یک مصوبه به معنای وحی منزل نیست، خاطرنشان کرد: ممکن است طرحی در شورای ترافیک به تصویب برسد اما به آن ایراداتی وارد شود؛ باید به تناسب وضعیت، اصلاحات را انجام دهیم و این اصلاحات را در راستای کمک به مردم از شهرداری می‌خواهیم.

این مقام انتظامی تصریح کرد: وضعیت ترافیک عصرگاهی، نه مشکل ترافیک و نه مشکل آلودگی هوا را حل کرده بلکه منجر به افزایش ترافیک و آلودگی هوا شده است./باشگاه خبرنگاران

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .