به گزارش پایگاه خبری نشان :
پلیس تهران با شکایت یک زن که از سوی راننده خودروی پژوه 405 مورد زورگیری مسلحانه شده بود، عملیات ویژه ای را برای بازداشت این تبهکار آغاز کردند.

زن جوان که مریم نام دارد، به افسر بازجو گفت: از محل کارم که در یک کلینیک زیبایی در غرب تهران است خارج شدم تا به خانه بروم. در کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک خودروی شخصی – پژو 405 – جلوی پایم توقف کرد و وقتی مسیرم را گفتم مرا سوار کرد.

وی افزود: من که فکر می کردم این مرد مسافرکش است به خاطر دیروقت بودن و نبود تاکسی به ناچار سوار بر خودرو مرد جوان شدم . کمی پس از حرکت خودرو راننده جوان یک خشاب تفنگ کلت کمری را به من نشان داد و به آرامی پرسید می دانی این چیست؟!

من که شوکه شده بودم ، سعی کرد خونسردی خودم را حفظ کنم و به آرامی گفتم؛ بله خشاب اسلحه است که در همین صحنه راننده جوان تفنگ را از زیر لباسش بیرون کشید و خشاب پر از گلوله را داخل کلت کمری کرد و به سمت من گرفت.

این زن ادامه داد: صحنه ترسناکی بود و من از ترس قدرت حرف زدن نداشتم تا اینکه راننده مسلح به آرامی ادعا کرد که مادرش سرطان دارد و نیاز به پول دارد و از من خواست تا طلاهایم را در اختیارش قرار دهم.

سرقت طلاها

مریم 2 انگشتر طلایش را در اختیار سارق مسلح قرار داد و راننده در ادامه خواست تا النگوهای طلایش را نیز به او بدهد و چون النگوها از دست مریم بیرون نمی آمد یک سیم چین در اختیار مریم قرار داد و خواست تا النگوهایش را قیچی کند.

زن جوان تسلیم حرفهای راننده جوان شد و النگوهایش را در اختیار مرد جوان قرار داد و از ترس اینکه بلای دیگری سرش نیاید از راننده خواست تا او را پیاده کند.

زن جوان در تاریکی شب تنها توانست یک شماره ناقص از خودرو راننده مسلح را به خاطر بسپارد و با این شماره را در اختیار ماموران قرار داد.

degEyafP7aV9

تحقیقات پلیس وقتی روی شماره خودرو و نوع آن متمرکز شد که گزارش چند سرقت از زنان به همین شکل در سامانه پلیس به ثبت رسید.

بررسی روی شماره ناقص لیست چندین مظنون را پیش روی افسر تحقیق پرونده قرار داد که پس از چهره نگاری و اطلاعاتی که در بانک مجرمان قرار دارد، راننده مسلح خودرو شناسایی شد.

طبق تحقیقات پلیس متهم به تیرماه سال جاری از زندان آزاد شده بود وپیش از این هم به جرم مشابه دیگری محکومیت داشته است.

پس از شناسایی، راننده مسلح در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

تحقیقات از این مرد ادامه دارد./رکنا

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .