به گزارش پایگاه خبری نشان :

اقدام راننده همدانی پس از وقوع یک تصادف ساده ناخواسته به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این راننده که هویتش مشخص نشده است  پس از آنکه با خودروی خود حین حرکت با دنده عقب، به خودروی پارک شده دیگری در خیابان برخورد کرد و دست به اقدام تحسین برانگیز و زیبایی زد. 

شاید این جمله معروف را شنیده باشید که در همه جا آدم خوب و بد وجود دارد. در صنف رانندگان نیز چنین است. اگر گاهی در خیابان رانندگانی با وجود تخلف خود را بر حق می‌دانند، یا در هنگام وقوع تصادف که ممکن است در هر لحظه و برای هر راننده‌ای رخ دهد شروع به جار و جنجال کرده و به دیگران توهین می‌کنند، در عوض رانندگانی نیز هستند که همیشه در خیابان مقررات رانندگی را رعایت می‌کنند و در صورت وقوع حادثه در صدد جبران آن برمی‌آیند. این رانندگان، پلیسی به نام وجدان دارند که همیشه همراه آنها است، مانند راننده همدانی بااخلاق که به جای فرار و ترک محل حادثه اقدام به گذاشتن یادداشت کوتاهی برای راننده خودروی حادثه دیده کرد. او در این پیام کوتاه خطاب به راننده خودروی حادثه دیده نوشت: «هنگام حرکت با دنده عقب لحظه‌ای با خودروی شما برخورد کردم. در صورت نیاز تماس بگیرید. با عرض پوزش».

وجود چنین رانندگان باوجدانی نه تنها موجب تقویت اعتماد و همدلی بین شهروندان یک جامعه می شود بلکه سلامت روانی آن جامعه را نیز ارتقا می‌دهد./ باشگاه خبرنگاران

1AX9P1cHjJ9L

 

 

 

 
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .