به گزارش پایگاه خبری نشان :

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی درباره انصراف لاریجانی از نامزدی در انتخابات مجلس به مثلث آنلاین گفت: زمزمه هایی پیش از این وجود داشت، بنا بود جلسه و نشستی داشته باشیم و موضوع را بررسی کنیم اما متأسفانه ایشان رأسا تصمیم گرفت. البته آقای لاریجانی بیان کرد «فعلا برنامه ای برای ثبت نام در انتخابات مجلس ندارد» این جمله او را به معنی انصراف نیست.

وی تصمیم علی لاریجانی را برای عدم کاندیداتوری در انتخابات مجلس عجولانه خواند و افزود: اطرافیان آقای لاریجانی از ایشان دلخورند چون با اجماع دوستانش به این تصمیم نرسید بنابراین پیش بینی می‌کنم تصمیمش عوض شود و به صحنه انتخابات مجلس ورود کند.

رئیس فراکسیون مستقلین مجلس یادآور شد: پایداری‌ها و هیچ کس دیگری از صحبت های دیروز آقای لاریجانی خوشحال نباشد؛ میدان رقابت را نباید دو دستی تقدیم رقیب کرد. آقای لاریجانی فقط متعلق به خودش نیست، یک جریانی را حرکت داده و باید این جریان را به یک مقصدی برساند. او نمی تواند خودش رأسا درباره این موضوع تصمیم بگیرد.

وی ادامه داد: همه کسانی که برای ریاست مجلس می خواهند پا به صحنه انتخابات بگذارند نمی دانند ریاست مجلس چیست؟ ریاست مجلس داستان های خاص خودش را دارد. آقای لاریجانی در این سه دوره با تبحر خاصی فضای پارلمان را مدیریت کرد.

جعفرزاده درباره معادلات حوزه انتخابیه قم تأکید کرد: قم نیروی سیاسی کم ندارد که برخی بخواهند از تهران برای چندماهی به آنجا بروند، کاندیدا شوند و در یک شهرک شلوغ یک خانه بگیرند تا برای مجلس رأی بیاورند. این تفکر توهین به نخبگان قمی است. مطمئنا قمی ها با هوش هستند می دانند از ماهیت این کارها با خبرند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: آقای لاریجانی با وجودی که در همه ادوار از تهران اقبال داشت به احترام قمی ها از قم کاندیدا شد و قمی ها هم به آقای لاریجانی پشت نخواهند کرد. تصور می کنیم آقای لاریجانی به همراه دو نیروی معتدل سیاسی از قم کاندیدا می شود و رأی بیشتری هم کسب می کند./مثلث آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .