به گزارش پایگاه خبری نشان :

کتایون ریاحی بازیگر قدیمی سینمای ایرانی که الان حدود ده سال است که دیگر کار نمی کند بازیگری نقش یوسف پیامبر را بر عهده داشت و یکی از تاثیر گذار ترین و ماندگار ترین نقش های سینمای ایران را ایفا کرده است کتایون ریاحی با انتشار پست اینستاگرامی زنی را که در سرنوشت او تاثیر گذار بوده است را معرفی کرده است و با طرفدارانش آن زن را به اشتراک گذاشته است . جزئیات بیشتر درباره این خبر را در نیک صالحی بخوانید

کتایون ریاحی با انتشار این عکس نوشت:

اپرا وینفری از شیر زنان معاصر جهان، بدون اینکه بداند و مرا بشناسد، تاثیر بزرگی در سرنوشت من داشته است. حس می کنم بزودی کل این ماجرای عجیب را رو در رو برایش تعریف خواهم کرد. من هم مثل او معتقدم، هستی خردمند و داناست و هیچ اتفاقی تصادفی نیست!

کتایون ریاحی بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد ۱۰ دی ماه ۱۳۴۰ در تهران می باشد و ۵۶ سال سن دارد.

کتایون-ریاحی-بازیگر-2

پدرش شیرازی و مادر وی گیلانی تبار هستند. پدر وی اردشیر ریاحی پزشک ارتوپد در بیمارستان چمران شیراز و مادرش گیتی ریاحی و همسرش نیز یکی از سهام داران اصلی شرکت اویل ورد آمریکا است

ریاحی مدیرعامل و بنیانگذار بنیاد نیکوکاری کمک، کیش مهر کتایون، است.

وی در خرداد ۱۳۸۸ بعد از اتمام پروژه یوسف پیامبر طی یاداشتی به سایت سیمافیلم، کناره‌گیری خود از دنیای بازیگری را اعلام کرد و حضور او در آن سریال آخرین کار تصویری او بود.

اما کتایون ریاحی پس از مدت‌ها تیرماه ۹۵ با برنامه خندوانه به تلویزیون بازگشت و اعلام کرد که می‌تواند کار خود را مجدداً، ادامه دهد.

کتایون ریاحی جایزه بهترین بازیگر از جشنواره بین‌المللی فیلم قاهره برای فیلم شام آخر را دریافت کرده است.

ازدواج و همسرش کتایون ریاحی چندین سال است که ازدواج کرده است . همسر او فرشید رحیمیان نام دارد .

آخرین نیوز

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .