به گزارش پایگاه خبری نشان :

سلمان خان تهیه کننده ،مجری و بازیگر مشهور سینمای هند سال ۱۹۶۵ در هند متولد شده است. وی یکی از پرحاشیه ترین سوپر استارهای سینمای هند است. اخیرا پسر جوانی قصد گرفتن سلفی با ایشان را داشت ولی سلمان خان اقدام به قاپیدن تلفن همراه این پسر جوان کرد. در قسمت زیر رفتار عجیب سلمان خان بازیگر هندی با یکی از طرفدارانش را قرار داده ایم. برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه در نیک صالحی همراه ما باشید.

indian-actress-salman-khan

بدون تردید سلمان خان، سوپراستار و بازیگر معروف بالیوود یکی از پرحاشیه ترین بازیگران سینمای هند به شمار می رود. سلمان خان در سال ۲۰۱۵ از اتهام قتل عمل یک بی خانمان در جریان حادثه تصادف تبرئه شده بود. او همچنین سال گذشته در دادگاهی در این کشور در حالی که به همراه هفت تن دیگر به کشتن یک غزال و دو بز کوهی تحت محافظت در راجستان در سال ۱۹۹۸ متهم شده بود تبرئه شد.

سلمان خان در اوائل امسال نیز با سیلی زدن به یکی از بادیگارهایش در هنگام مراسم رونمایی از یکی از فیلم هایش خبرساز شد. این بازیگر مطرح بالیوود به خاطر بدرفتاری بادیگاردش با یک دختر خردسال در مقابل جمعیت زیادی از طرفدارانش اقدام به زدن سیلی به صورت او کرد. اما این تمام حاشیه های رخ داده چند سال اخیر برای این سوپراستار سینمای هند نبود.

حدود ۴ ماه پیش آبروریزی یکی از بادیگار‌های سلمان خان در خیابانی در این کشور به تیتر رسانه‌ها تبدیل شد. ” آناس کیورشی”، بادیگارد سلمان خان که به دلیل مصرف استروئید دچار اوردوز شده بود، پس از وارد کردن خسارت به چند خودرو و شکستن شیشه‌های آن‌ها و درگیر شدن با افراد محلی در منطقه مرادآباد هند توسط مأموران پلیس دستگیر شد.

اما این بار رفتار عجیب این سلبرتی مشهور هند با یکی از طرفدارانش به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. در این اتفاق عجیب سلمان خان اقدام به قاپیدن تلفن همراه یکی از طرفدارنش هنگامی که او قصد گرفتن سلفی با این بازیگر مشهور را داشت کرد. ویدئویی که منتشر شده است نشان می دهد در حالی که یک پسر جوان با راه رفتن در مقابل سلمان خان و بالانگهداشتن تلفنش قصد گرفتن سلفی با او را دارد ناگهان سلمان خان تلفنش را از دستش می قاپد.

انتشار گسترده این ویدئو در شبکه های اجتماعی هند با واکنش متفاوت کاربران همراه بود. در حالی که برخی از کاربران از این اقدام سوپراستار سینمای هند حمایت کردند برخی دیگر رفتار او را بی احترامی به طرفدارش در حالی که تنها قصد گرفتن عکس سلفی با او را داشت دانستند.

باشگاه خبرنگاران