به گزارش پایگاه خبری نشان :

لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی دنیای فوتبال سه پسر دارد که یکی از پسرانش طرفدار ستاره پرتغالی کریس رونالدو می باشد. و ظاهرا پسر بزرگش تیاگو طرفدار سرسخت رونالدو می باشد.

پسر لیونل مسی

پسر هفت ساله مسی که بعد از هر مرتبه‌ای که پدرش نمایش چندان خوبی از خود به نمایش نمی‌گذارد از او انتقاد می‌کند، به‌طور معمول همیشه در مورد رونالدو سؤالاتی از پدرش می‌پرسد.

فوق‌ ستاره آرژانتینی بارسلونا سه پسر دارد به نام‌های تیاگو، متئو و چیرو و همسرش هم آنتونیا روکوسو است. مسی در مصاحبه‌ای که با موندو دپورتیوو داشته در مورد مسائل مختلف حرف زده و البته اعتراف کرده که پسرش طرفدار سرسخت کریستیانو رونالدو رقیب پرتغالی اوست: «تیاگو خیلی در مورد لوئیس سوارس حرف می‌زند، چون رابطه اش هم با او خیلی خوب است، در مورد گریزمن هم همین‌ طور و البته در مورد آرتورو ویدال که از روز اول بابت مدل موهایش، مورد توجه تیاگو بود.

 

ZxMyXo5q7RWi

 

لیونل مسی و پسرانش

همچنین در مورد بازیکنان تیم‌ های دیگر مثل کیلیان امباپه و کریستیانو و نیمار سؤال می‌ پرسد. تیاگو همه آن‌ ها را می‌ شناسد و مدام هم سؤال می‌ پرسد و از این کار خوشش می‌ آید.»

پسر لیونل مسی طرفدار رونالدو

اما در مورد متئو پسر دوم و چهار ساله لیونل نمی‌توان این را گفت، پسری که در این سال‌ ها حرکات بامزه‌ ای انجام داده و تبدیل به سوژه رسانه‌ها نیز شده است. او در مراسم توپ طلای ۲۰۱۹ که پدرش توانست کریستیانو رونالدو را پشت‌ سر بگذارد شادی خاصی از خود نشان داد و کلی ذوق کرد که همین مسئله نیز سوژه دوربین‌ ها شد.

مسی می‌ گوید تیاگو و متئو هر از گاهی سر مسابقات و تمرینات او می‌ آیند، اما چیرو هنوز خیلی بچه است: «دو تا پسر بزرگم علاقه بیشتری به فوتبال دارند. تیاگو و متئو حالا بیشتر در مورد فوتبال می‌ فهمند. آن‌ ها به زمین می‌ آیند و گاهی در هنگام تمرین نزدیک من هم می‌ ایستند.»

LYtiilB8AUri

پسران لیونل مسی

البته هنوز مشخص نیست که آیا متئو واقعاً طرفدار بارسلونا هست یا نه چرا که سال گذشته فیلمی از او منتشر شد که هنگامی که در کنار پدرش داشت بازی بارسلونا مقابل رئال‌ بتیس را تماشا می‌کرد بعد از گلزنی تیم بتیس شروع کرد به خوشحالی کردن!

خبر ورزشی