به گزارش پایگاه خبری نشان :

رامبد جوان در اول دی ماه سال ۱۳۵۰ از خانواده‌ای سنتی در تهران با اصالت آذربایجانی زاده شد.رامبد جوان در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران نقش کوتاهی داشت و همین باعث حضور پررنگ وی در مجموعه تلویزیونی خانه سبز در نقش «فرید صباحی» شد. و با برنامه خندوانه به شهرت رسید رامبد جوان با نام  «فرید جینگل‌برد» در دهه ۷۰ شمسی مشهور شده بود رامبد جوان سه بار ازدواج و طلاق داده است  و از نگار جواهریان یک دختر دارد رامبد جوان با انتشار تصویری متفاوت از خود در کنار دریا  نوشت:  فارغ ز غوغای جهان لب دریا

فیلم شناسی رامبد جوان

    قانون مورفی کارگردان و بازیگر

    1395 نگار کارگردان

    1392 آزادی مشروط

    1392 آذر، شهدخت، پرویز و دیگران

    1391 نیکان و بچه غول

    1391 گناهکاران

    1390 آزمایشگاه

    1389 دختر شاه پریون

    1389 دیو و دلبر

    1388-1389 ورود آقایان ممنوع

    1388 پسر آدم، دختر حوا

    1387 شبی در تهران

    1386 جعبه موسیقی

    1386 مصاحبه

    1385 زن بدلی

    1385 سوغات فرنگ

    1385 نسل جادویی

    1383 اسپاگتی در هشت دقیقه

    1383 مکس

    1382 صورتی

    1379 سیندرلا

    1378 مومیایی 3

    1376 کمکم کن

    1376 پشت دیوار شب

    1394 برج آخرت

رامبد جوان

کارهای تلویزیونی رامبد جوان

    1394 گنج پنهان

    1396 - 1393 خندوانه کارگردان-مجری

    1392 کلاه قرمزی 92 بازیگر مهمان

    1391 گپ کارگردان - مجری رامبد جوان آی فیلم1391

    1390 ساختمان پزشکان بازیگر مهمان

    1388 مسافران بازیگر، کارگردان

    1386 نشانی بازیگر، کارگردان

    1381 باغ بلور بازیگر، کارگردان

    1380 گمگشته کارگردان

    1379 ولایت عشق بازیگر

    1377 کت جادویی بازیگر

    1377 هتل بازیگر مهمان

    1376 تولدی دیگر نویسنده فیلمنامه اولیه

    1376 در همین حوالی نویسنده

    1376 سرزمین سبز بازیگر

    1375 خانه سبز بازیگر

    1374-1375 نوعی دیگر بازیگر

    1374 فروشگاه بازیگر

    1374 همسران بازیگر

    1374 نوروز 74 بازیگر

    1373 صرفه جویی آب بازیگر

رامبد جوان در شبکه نمایش خانگی

    1390 شام ایرانی بازیگر

    1393 کوچه مروارید

رامبد جوان

جوایز رامبد جوان

    1384بیستمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان بهترین کارگردانی اسپاگتی در هشت دقیقه

    1391سی و یکمین جشنواره فیلم فجربهترین بازیگر مرد گناهکاران

    1394پانزدهمین جشن حافظبهترین برنامه تلویزیونی خندوانه

    1395شانزدهمین جشن حافظبهترین مجری تلویزیونی خندوانه

    1395سی و پنجمین جشنواره فیلم فجربهترین کارگردانی نگار

    1395سومین جوایز تلویزیونی سه ستاره بهترین مجری تلویزیونی خندوانه

رامبد جوان که این روزها بشدت مشغول پیش تولید برنامه «خندوانه» و سریالش در نمایش خانگی است ، در روزهای اخیر و در همکاری با "ماکان بند" یک فضای جدید کاری را نیز تجربه کرده است

رامبد جوان

رامبد جوان به تازگی کارگردانی موزیک ویدئو جدید "ماکان بند" را بر عهده گرفته و در چند روز گذشته آن را به اتمام رسانده تا بازهم همچون سالیان اخیر ، خود را در عرصه ای متفاوت از هنر محک بزند

گفته می‌شود رامبد جوان برای کارگردانی این موزیک ویدئو ، ایده و چالش های جدیدی را در معرض اجرا گذاشته است که می‌تواند پیشرو در عرصه ساخت موزیک ویدئو های خواننده ها نیز باشد

شاکیان گردن کلفت رامبد جوان

خراسان نوشت: حواشی توهین فیروز کریمی به نویسندگان ایرانی در «خندوانه»، همچنان ادامه دارد و ماجرا با عذرخواهی رامبد جوان به پایان نرسیده است. پس از انتقاد کاربران فضای مجازی و تعدادی از چهره‌ها و نویسندگان، روز گذشته اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران نیز با انتشار بیانیه‌ای به این برنامه واکنش نشان دادند.

اعتراض اتحادیه ناشران و کتاب فروشان

در این بیانیه ضمن اعتراض به شکستن حرمت نویسنده ایرانی در «خندوانه»،از واکنش رامبد جوان به پاسخ فیروز کریمی انتقاد و در آن نوشته شده است: «متاسفانه در یک برنامه تلویزیونی (طنز) صداوسیما تحت عنوان «خندوانه» در حضور مجری و تهیه‌کنندگان مدعی اهل فرهنگ، توسط مهمانان این برنامه در معرض هزاران بیننده ،حرمت نویسنده ایرانی شکسته می شود و مجری محترم نه تنها تذکری نمی‌دهد، بلکه قهقهه می‌زند! اتحادیه ناشران و کتاب فروشان ضمن درک جایگاه والای فرهیختگان این مرز و بوم که از رفتار فوق متاثر شدند دغدغه این را دارد که با این اوصاف در آینده، امید و انگیزه زنده نگه داشتن فرهنگ ملی به کجا خواهد رفت.»

«خندوانه ۷» با چاشنی حاشیه و انتقاد

سری هفتم «خندوانه» در طول دو ماهی که از پخش آن می‌گذرد، گرفتار حاشیه‌های مختلفی شده است. اوایل تعطیلات نوروز، یکی از سری برنامه‌های تِم‌دار «خندوانه» با تِم ژاپنی پخش شد که رویا شریف تهیه‌کننده سینما از آن انتقاد کرد. این تهیه‌کننده آیتمی را که در آن رامبد جوان و کمدین‌ها لباس سامورایی بر تن داشتند توهین به فرهنگ سامورایی دانست و گفت که از رامبد جوان شکایت خواهد کرد! مدتی بعد رضا شفیعی جم که در «خندوانه» با تِم دهه ۶۰، به عنوان کمدین حضور یافته بود، از رامبد جوان گلایه کرد و بابت حضورش در برنامه از مخاطبان عذرخواهی کرد. شفیعی جم ادعا کرد، رامبد جوان هنگام اجرای او چشم‌هایش را بسته و خوابیده و بخش‌هایی از اجرایش نیز حذف شده است. اکنون شوخی توهین‌آمیز فیروز کریمی با نویسندگان، سومین حاشیه پرسروصدایی است که سری هفتم «خندوانه» و به ویژه رامبد جوان را در مرکز انتقادات قرار داده است. جوان در متن عذرخواهی خود از نویسندگان، نوشت که علت این اتفاق و حواشی، بی‌‎‌دقتی او و گروه «خندوانه» بوده است، بنابراین به نظر می‌رسد تولید این برنامه همزمان با ساخت سریال «مردم معمولی» باعث شده، رامبد جوان تمرکز و دقت کافی را برای تولید «خندوانه» نداشته باشد و به سادگی درگیر حواشی شود.

حذف ۶ قسمت ابتدایی «مردم معمولی»

در این خبر آمده:« شش قسمت ابتدایی سریال «مردم معمولی» با توجه به شیوه جدید روایت و رویکرد تعاملی با مخاطبان از دسترس خارج شد. پس از بررسی نظرات کاربران و مخاطبان در ۶ قسمت ابتدایی و تغییر در سبک سریال، گروه سازنده «مردم معمولی» و فیلیمو تصمیم به تغییرات گسترده گرفتند تا با رویکرد جدید قسمت هفتم را به عنوان قسمت نخست در دسترس مخاطبان قرار دهند.

بر اساس آمارهای به دست آمده قسمت هفتم سریال که از این به بعد به عنوان قسمت اول «مردم معمولی» در دسترس مخاطبان قرار دارد با رضایت ۸۰ درصدی مردم روبرو شده است. احترام به سلیقه مخاطبان و نگاه تعاملی همواره جز دغدغه‌های عوامل سازنده سریال «مردم معمولی» و مدیریت مجموعه فیلیمو بوده و از همین رو تصمیم به تغییرات در این سریال نیز در همین راستا صورت گرفته است.

سریال کمدی «مردم معمولی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رامبد جوان، قرار است از شنبه ۸ خرداد با تغییر در زمان پخش، روزهای شنبه و پنجشنبه به صورت اختصاصی از فیلیمو پخش می‌شود.

رامبد جوان، آتیلا پسیانی، شبنم مقدمی، لیلی رشیدی، کمند امیرسلیمانی، خاطره اسدی، الناز حبیبی، امیر نوروزی، خسرو پسیانی و شادی کرم رودی بازیگران این سریال هستند.

حجم ویدیو: 5.00M | مدت زمان ویدیو: 00:01:33