به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

به گزارش رکنا، عصر نوزدهم دی ماه سال 95 جسد گونی پیچ یک مرد میانسال در حاشیه شهریار پیدا شد. جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل و تلاش برای افشای هویت وی آغاز شد .

پلیس با تکمیل تحقیقات دریافت این مرد ۵۰ ساله ابراهیم نام دارد . به این ترتیب همسر 45 ساله وی به نام رضوان به سردخانه پزشکی قانونی رفت و جسد شوهرش را شناسایی کرد.

این زن گفت : من و همسرم سالهاست با هم زندگی می‌کنیم و هیچ اختلافی با هم نداریم . نمی‌دانم چه کسی همسرم را کشته و جسد او را داخل گونی گذاشته است .

به گزارش رکنا، در حالی که تحقیقات برای افشای راز جنایت آغاز شده بود پلیس به رابطه پنهانی رضوان با یکی از دوستان صمیمی شوهرش به نام هادی پی برد.

به این ترتیب رضوان بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت و این بار پرده از جنایت عشقی برداشت .

این زن گفت : من و شوهرم با هم اختلاف داشتیم .اما من هرگز راضی به مرگ شوهرم نبودم .او پدر فرزندانم بود و به همین خاطر می خواستم با او زندگی کنم. اما سه سال قبل که رفت و آمدهای دوست صمیمی شوهرم به خانه مان آغاز شد زندگی من هم تغییر کرد. هادی به من ابراز علاقه کرده بود و می‌گفت با همسرش اختلاف دارد و می‌خواهد بعد از جدایی از همسرش با من ازدواج کند .هادی چند بار پیشنهاد قتل شوهرم را مطرح کرد اما من نپذیرفتم و آخرین بار بدون اطلاع من شوهرم را کشت.

بازداشت قاتل هوسران در تهران

 

این زن ادامه داد: من به همراه پسرم در خانه یکی از اقوام مان در تاکستان بودیم و دخترم در دانشگاه بود که هادی با من تماس گرفت و سراغ همسرم را گرفت. من به او گفتم ابراهیم در خانه تنهاست . عصر همان روز وقتی دخترم از دانشگاه به خانه برگشت گفت پدرش ناپدید شده است . ما آن روز را دنبال شوهر گشتیم تا این که آخرشب هادی با من تماس گرفت و گفت شوهرم را کشته است . من هم از ترسم سکوت کردم و حرفی به پلیس نزدم.

به دنبال اظهارات این زن هادی بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد .

و در ادامه تحقیقات روشن شد هادی چند خانه و زمین را به نام رضوان سند زده است .

ناکامی ازدواج پس از قتل  / گرفتن حق السکوت برای فاش نشدن قتل

 

این مرد در این باره به ماموران پلیس گفت: من و همسرم با هم اختلاف داشتیم و می خواستیم از هم جدا شویم .چون می ترسیدم همسرم اموالم را به نام خودش توقیف کنم خانه و زمین ها را به عنوان مهریه به نام رضوان سند زدم. من عاشق او بودم و ما قرار گذاشته بودیم مدتی بعد از کشته شدن ابراهیم با هم ازدواج کنیم که بازداشت شدیم.

رضوان اما ادعا کرد از نقشه قتل بی اطلاع بوده است. وی گفت: بعد از قتل همسرم می‌خواستم واقعیت را به پلیس بگویم اما هادی خانه و زمین‌هایش را به عنوان حق السکوت به نام من سند زد . من هیچ وقت راضی به قتل شوهرم نبودم  و در این ماجرا دست نداشتم . اختلاف های من و شوهر به خاطر اعتیاد او بود .

حکم قصاص برای قاتل شیطان صفت / تبرئه شدن زن خائن

 

این زن و مرد در شعبه ۱۷ دادگاه شهریار پای میز محاکمه ایستادند و قضات دادگاه هادی را به قصاص محکوم کردند .اما رضوان از اتهام معاونت در قتل شوهرش تبرئه شد.

پس از صدور حکم دادگاه، پدر ابراهیم به حکم صادره اعتراض کرد. به این ترتیب پرونده در شعبه ۲۶ دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت .حکم اعدام هادی تایید شد اما قضات دیوان عالی کشور حکم تبرئه رضوان از اتهام معاونت در قتل شوهرش را شکستند تا وی باردیگر از خود دفاع کنند .به این ترتیب پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا این زن این بار به اتهام معاونت در قتل شوهرش در شعبه هم عرض محاکمه شود.

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .