به گزارش پایگاه خبری نشان :

سرهنگ سید محسن تقی زاده ریس پلیس شهرستان آبادان گفت: در پی مراجعه فردی به کلانتری ۱۱ ولیعصر در خصوص اینکه مغازه اش توسط سارقان مورد دستبرد قرار گرفت و همه دارایی اش را به سرقت برده اند که تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

دزدی با پراید سرقتی در آبادان

وی افزود: ماموران در بازبینی فیلم دوربین مداربسته پی بردند 3 جوان سوار بر خودروی پراید 141 پس از برش قفل مغازه اقدام به سرقت 4 پلی استیشن و 3 تلویزیون ال ای دی کرده و به سرعت پا به فرار گذاشته اند.

سرهنگ تقی زاده ادامه داد: ماموران در بررسی شماره پلاک خودرو اطلاع پیدا کردند که خودروی سارقان چند روز قبل در منطقه احمدآباد به سرقت رفته است.

 

بازداشت دزد مغازه بازی های کامپیوتری در آبادان

رییس پلیس آبادان گفت: ماموران تجسس کلانتری 11 با اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند خیلی زود و در کمتر از 24 ساعت مخفیگاه سارقان را شناسایی کنند و در یک عملیات غافلگیرانه و یکی از دزدان دستگیر و خودروی سرقتی نیز در مخفیگاه دزدان کشف شد.

سرهنگ تقی زاده با بیان اینکه سارق در بازجویی با پلیس به 3 سرقت مغازه و یک خودرو پراید معترف شدند گفت: سایر همدستان سارق نیز شناسایی و به زودی دستگیر خواهند شد که متهم پس از تشکیل پرونده قضایی برای سیر مراحل قانونی تشکیل و تحویل دادسرا شد/ رکنا