به گزارش پایگاه خبری نشان :

 ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه نجات یک کودک در حال غرق شدن در یکی از مناطق چین را به تصویر می‌کشد. این کودک ۷ ساله که پس از گرفتار شدن در یک تونل آب در معرض خطر غرق شدن قرار گرفته بود به شکلی معجزه آسا نجات یافت.

پسربچه چینی که هویتش مشخص نشده در حال شنا در یک رودخانه بود که توسط جریان شدید آب به داخل تونل کشیده شد. پدربزرگ این کودک به رسانه‌های محلی گفت که نوه اش در حال شنا در داخل رودخانه بود که ناگهان ناپدید شد. در حالی که او به همراه سایر افراد روستا در جستجوی نوه اش بود دست پسربچه را که از داخل سوراخ کوچک تونل آب بیرون آمده بود مشاهده کرد.

ocrJL4iVaHBy

در حالی که این کودک پس از کشیده شدن به داخل تونل در حال غرق شدن بود به کمک حفره‌های کوچکی که در بالای تونل قرار داشت از مرگ گریخت. ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با کمک تلفن همراه تهیه شده است، افراد محلی را در حالی که محل گرفتار شدن این کودک در داخل تونل آب را شناسایی کرده اند نشان می‌دهد. در این ویدئو کودک در حالی که دست خود را از سوراخ کوچک بالای تونل بیرون آورده دیده می‌شود. سرانجام افراد محلی موفق شدند بالای تونل آب را شکافته و ظرف مدت ۱۰ دقیقه این کودک را از داخل آن خارج کنند.

uaYTb6vcYDaA

این اتفاق در تاریخ ۲۲ جولای و در منطقه «یونگجیا» واقع در استان ژیجیانگ چین رخ داد. مسئولان محلی برای جلوگیری از اتفاقات مشابه اقدام به مسدود کردن ابتدای تونل آب کرده اند.

گفتنی است؛ وقوع این حادثه در حالی خبرساز شد که مسئولان محلی چین همواره به والدین در خصوص شنای کودکان در محل‌های پرخطر هشدار داده اند. در ماه ژوئن غرق شدن دردناک ۸ کودک چینی در داخل یکی از رودخانه‌های این کشور خبرساز شد. غرق شدن این کودکان زمانی اتفاق افتاد که یکی از آن‌ها تصادفا به داخل رودخانه سقوط کرد و بقیه نیز برای نجات جان دوستان خود یک به یک به داخل آب پریدند./باشگاه خبرنگاران

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .