به گزارش پایگاه خبری نشان :

 همه ما بار‌ها شاهد طلوع خورشید بوده ایم. شاید این صحنه برای برخی از ما جزو زیباترین صحنه‌ها از پدیده‌های طبیعی در زمین باشد. اما آیا تا به حال چنین پدیده‌ای را از فضا دیده اید؟ طلوع خورشید از فضا؟ تصاویری که به تازگی یک فضانورد ناسا با نام «باب بهنکن» از لحظه طلوع خورشید در زمین از فضا تهیه کرده مورد توجه کاربران قرار گرفته است. بهنکن که در ایستگاه فضایی بین المللی به سر می‌برد این تصاویر را از فاصله حدود ۴۰۰ کیلومتری زمین تهیه کرده است.

در تصاویری که بهنکن تهیه کرده طلوع حیرت انگیز خورشید در زمین را از فضا نشان می‌دهد. او در چهار عکسی که تهیه کرده لحظات زیبای طلوع خورشید را ثبت کرده است و در توئیتر خود منتشر کرد. فضانورد ناسا در توضیح این تصاویر نوشت: «لحظات نخستین طلوع خورشید از فضا.»

این تصاویر تنها چند ساعت پس از انتشار در توئیتر تاکنون بیش از ۵۵۰۰۰ لایک دریافت کرده است. انتشار این تصاویر با واکنش کاربران نیز همراه بود و برخی کاربران از بهنکن بخاطر تهیه و انتشار چنین تصاویر جالبی از فضا تشکر کردند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «واقعا مهیج و حیرت انگیزه.»

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که این فضانورد ناسا چنین تصاویری از پدیده‌های جالب زمین از فضا تهیه و در توئیتر خود منتشر می‌کند. بهنکن پیشتر نیز ویدئویی از لحظه وقوع صاعقه روی زمین از داخل ایستگاه فضایی بین‌المللی تهیه کرده بود که مورد توجه کاربران قرار گرفت./ باشگاه خبرنگاران

L4vkvyI2Ufoy

YAtoMFjtkdg7

m0fQAArLxVca

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .