به گزارش پایگاه خبری نشان :

 ایلان ماسک از گریمز خواننده کانادایی ۳۲ ساله که فرزندی مشترک به نام X. AE A-Xii از وی دارد تشکر کرد وگفت گریمز نقش مهمی در مراقبت از فرزندشان ایفا می‌کند.

ایلان ماسک در مورد فرزند هفتم خود گفته است که تمامی زحمات اصلی مراقبت از فرزند کوچکش بر عهده گریمز است و خود وی (ماسک) عملا هیچ کار خاصی نمی‌کند. وی در گفتگو با نیویورک تایمز گفت:: «در حال حاضر کار زیادی وجود ندارد که بتوانم انجام دهم. نوزاد ما فقط غذا می‌خورد و استراحت می‌کند و در نتیجه من کار خاصی ندارم، اکنون نقش گریمز بسیار بیشتر از من است.»

tRqTzxnLDzWS

وی افزود که گریمز بسیار خاص و یکی از غیرمعمول‌ترین افرادی است که تاکنون ملاقات کرده ام. ماسک توضیح داد: «وقتی کودکمان بزرگتر می‌شود، نقش بیشتری بر عهده من خواهد بود.» ماسک به جز فرزند آخر خود که نامی عجیب دارد، ۶ پسر دیگر نیز دارد و این نخستین تجربه پدر شدن وی نیست. با این وجود به نظر می‌رسد این بار بیشتر متوجه نقش مهم همسرش در این شرایط شده است.

ماسک ۴۹ ساله گفت: «فکر می‌کنم همان کاری را که با بچه‌های دیگر انجام می‌دادم، با همین فرزندم نیز انجام خواهم داد. برای مثال او را به سفر می‌برم و به امور مدرسه او خواهم پرداخت.»/ انتخاب

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .