به گزارش پایگاه خبری نشان :
“پریسا بخت آور” همسر اصغر فرهادی کارگردان کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی مربوط به 24 سال پیش و خاطره زمان آشنایی با اصغر فرهادی در دانشگاه به روز کرد.

اگر از مخاطبان تلویزیون باشید حتما سریال پشت کنکوری ها ، من یک مستاجرم و یادداشت های کودکی را به یاد دارید . سریال های خاطره انگیزی که پریسا بخت آور کارگردان کشورمان ساخت آن را برعهده داشت و یکی از ماندگارترین کارهای تلویزیونی محسوب میشود.

این کارگردان کشورمان که همسر اصغر فرهادی کارگردان فیلم فروشنده است با انتشار پستی در اینستاگرامش به خاطره بازی با نمایشی مربوط به 24 سال پیش پرداخت.

ماجرای آشنایی پریسا بخت آور و اصغر فرهادی 

پریسا بخت آور همسر اصغر فرهادی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:٢٤ سال پیش / اتاق گریم /قبل از اجرای نمایش ''ماشین نشین ها''...

ماشین نشین ها برای من یادآور روزهایی قشنگ... آغاز کار حرفه ای، عشق و ازدواج، آشنایی با انسانی بزرگ به نام عباس جوانمرد، دانشگاه تهران و دوران بی نظیر دانشجویی در دانشکده هنرهای زیباست. کارگردانی ِبسیار ِمتفاوت وجذاب ِاصغرجان /فرهادی/ که آن زمان هر دو دانشجو بودیم....و البته مجرد گروه ماشین نشین ها یک گروه دانشجویی خیلی دوستانه بود:افروزعزیزم بود، گلچهرجان و ... که همه دانشجوی هنرهای زیبا بودیم، غیر از نویسنده که دانشجوی دانشگاه ما نبود. اسمش را روز اول تمرین روی متن نمایشنامه دیدیم و بعد هم خودش را که سر تمرین ما می آمد... حسابی هم حالش خوب بود از تمرین ها و تغییراتی که داشت روی متن اتفاق می افتاد... متنی به نام "رویا" نمایش ما با نام ''ماشین نشین ها'' اجرا شد اجرایی بسیار متفاوت از اجراهای قبل و بعد از "رویا" همیشه دوست داشتم درباره ''ماشین نشین ها' بنویسم درباره اقدس و صفدرو عشق قشنگشون تاسهم خودم را از خاطرات اون زمان گفته باشم. بعدها بیش تر از ''ماشین نشین ها '' خواهم گفت. از خاطرات جمعی و باارزش مون باید مثل یک گنجینه محافظت کنیم و نذاریم که جعل و تحریف بشن. این را هم دوست داشتم به عنوان یک تجربه از همه این سال ها بگم از میان مایگی دوری کنیم چون گذشت زمان تاثیری در آن نداره و یک میان مایه همیشه یک میان مایه باقی می مونه.

اصغر فرهادی و پریسا بخت آور دو دختر به نام های سارینا و ساغر دارند که سارینا در فیلم جدایی نادر از سیمین در نقش ترمه ایفای نقش کرد.

yXz3F6fDYPVg

پریسا بخت آور و همسرش اصغر فرهادی

فیلم دایره زنگی نخستین ساخته سینمایی بخت آور است و او کارگردانی سریال های یادداشت های کودکی، پشت کنکوری ها و من یک مستأجرم را در کارنامه هنری خود دارد.

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .