به گزارش پایگاه خبری نشان :

رکنا، ساعت 8:30 صبح پنج شنبه 30 مرداد امسال ماموران کلانتری 139 مرزداران در جریان یک جنایت خانوادگی در خیابان سیمرغ 11 قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

ماموران با حضور در صحنه جرم که یک خانه ویلایی است با جسد پسر 28 ساله ای روبرو شدند که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود و همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران و تیم تشخیص هویت پای در صحنه جرم گذاشتند.

قتل برادر در غرب تهران

کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی پی بردند منصور 30 ساله که سابقه بستری شدن در بیمارستان روحی و روانی دارد صبح در حالیکه پدرش در حیاط خانه بوده و مادرش در حمام خانه بوده با چاقو به برادر کوچکترش حمله کرده و با 4 ضربه چاقو دست به قتل زده و سپس به حیاط خانه رفته و به پدرش گفته که حال بردارش خوب نیست و سپس از خانه خارج شده است.

تیم جنایی تهران در گام بعدی متوجه شد که قربانی جنایت صبح در حال دیدن تلویزیون بوده و عامل جنایت با این طرز فکر که برادرش قصد دارد او را به بیمارستان روانی ببرد و بستری کند دست به چاقو شده و از پشت به برادرش حمله کرده و با 4 ضربه چاقو دست به قتل زده است.

فرار قاتل برادرکش

منصور که تعمیرکار لوازم برقی خانه است پس از قتل برادرش خودروی پرایدش را در خانه گذاشته و با پای پیاده فرار کرده است .

ماموران در ادامه از خانواده منصور اطلاع پیدا کردند که پسرشان سابقه بیماری روحی و روانی داشته و مدتی نیز در بیمارستان بستری بوده است.

بنا بر این گزارش، بازپرس غلامی از شعبه 3 در این مرحله دستور داد تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای دستگیری قاتل برادرکش وارد عمل شوند و تجسس های پلیسی در این پرونده ادامه دارد.