به گزارش پایگاه خبری نشان :

شمیلا شیرزاد متولد سال ۱۳۹۰ شمسی می باشد شمیلا شیرزاد برای گذراندن زندگی خود و خانواده ی خود، در ایستگاه‌‌ های مترو دست فروشی می‌ کند! شمیلا شیرزاد برای اولین بار در سال 1398، در فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی به ایفای نقش پرداخت.

شمیلا شیرزاد و ابوالفضل برادرش از مدرسه «صبح رویش» که مخصوص کودکان کار هستند برای ایفای نقش در فیلم «خورشید» انتخاب شدند.

شمیلا شیرزاد در کنار جواد عزتی روی فرش قرمز فیلم خورشید در جشنواره ونیز با پوشش متفاوت و زیبا مشاهده می کنید

شمیلا شیرزاد

زندگی شمیلا شیرزاد و ابوالفضل شیرزاد

شمیلا شیرزاد که به همراه برادرش ابوالفضل برای بازی در فیلم خورشید ساخته ی مجید مجیدی انتخاب شدند و بسیار درخشیدند کودکان کاری هستند که به همراه خانواده شان از افغانستان به ایران آمده و گذران زندگی خود در مترو کار می کنند.

فیلم خورشید ساخته مجید مجیدی که از بازیگران پر قدرتی چون علی نصیریان ، طناز طباطبایی و جواد عزتی بهره میبرد به موضوع کودکان کار میپردازد

ماجرای انتخاب شمیلا شیرزاد

شمیلا و ابوالفضل شیرزاد از مدرسه «صبح رویش» که مخصوص کودکان کار هستند برای ایفای نقش در فیلم «خورشید» انتخاب شدند.

مجید مجیدی به همراه دیگر عوامل فیلم خورشید در چند نوبت از این دو بازیگر تست می گیرند و بالاخره به عنوان بازیگران این فیلم انتخاب می شوند

این خواهر و برادر نشان دادند که استعداد وافری دارند و اگر این استعداد آنها به کار گرفته شود شاید دنیا را بتوانند تکان دهند .

بازی شمیلا و ابوالفضل در فیلم خورشید به قدری تاثیر گذار بوده است که در راهروهای سینما به هر بیننده ای نگاهی بیندازیم صورت خیس و حال دگرگون تماشاگر را به راحتی می توان دید.

از دید بسیاری از تماشاگران فیلم خورشید این بازیگران با وجود کمی سن و سال و آماتور بودنشان بازیگران درجه یکی هستند.

شمیلا شیرزاد در جشنواره فجر

شمیلا شیرزاد کودک نوجوان افغانی که در یک فیلم ایرانی بسیار درخشید در جشنواره فجر جایزه دریافت کرده است

ولی تریبون را به او دادند که صحبت کند آرزو کرد که روزی برسد که دیگر هیچ کودک کاری وجود نداشته باشد در این هنگام بود که تمامی اهالی هنر و تماشاگران به احترام او برخاستند و یک صدا او را تشویق کردند.

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .