به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش  به نقل از دیلی میل، کریستیان کی. متهم است پنج فرزند یک تا هشت ساله خود را در شهر سولینگن به قتل رسانده است. تنها بازمانده این خانواده پسری ۱۱ ساله به نام مارسل است که شاهد جنایت مادرش بوده و حالا با حمایت پلیس پیش مادربزرگش زندگی می‌کند. نیروهای پلیس جنازه پنج فرزند خردسال خانم کریستیان را روز پنجشنبه در آپارتمان او در شهر سولینگن پیدا کردند.

مادر سنگدل پس از کشتن فرزندانش تلاش کرد در قطار دوسلدورف به زندگی خودش پایان بدهد که ناکام ماند و با آسیب‌های شدید به بیمارستان منتقل شد. قربانیان این جنایت عجیب و تکان‌دهنده سه دختر یک، دو و سه ساله و دو پسر شش و هشت ساله‌اند. هنوز انگیزه این مادر از کشتن بچه‌ها معلوم نیست، هر چند او سال ۲۰۱۴ در صفحه شخصی خود نوشته بود انگیزه‌ای برای ادامه دادن زندگی ندارد و مدتی بعد هم آتش به جان خانه و کاشانه‌اش افتاده بود.

bt9JUqzSMGgV

به نظر می‌رسد اثر دست یکی از قربانیان روی شیشه پنجره آپارتمان مانده است

پلیس با پدر احتمالی بچه‌ها تماس گرفته و ماموران دادستانی و جرم‌شناسان سرگرم بررسی صحنه جرم و خانه زن قاتل هستند. مادربزرگ بچه‌ها که در شهر مونشن‌گلادباخ زندگی می‌کند، نخستین کسی بود که با پلیس تماس گرفت و کشته شدن پنج نوه خود را به آنها خبر داد. بیش از ۴۰ نیروی پلیس و دادستانی به صحنه جرم رفته و ساکنان شهر ۱۶۰ هزار نفری سولینگن هم از شنیدن خبر غافلگیر و سردرگم شده‌اند./همشهری آنلاین

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .