به گزارش پایگاه خبری نشان :

سرهنگ احسان موُمنی با اعلام خبر تصادف مرگبار پراید در بزرگراه آیت‌الله سعیدی اظهار کرد: ساعت  ۱۵:۳۵  ظهر روز گذشته  یک فقره تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه آیت‌الله سعیدی سعیدی، روی پل آزادگان از طریق مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ به اپراتور مرکز منطقه ۱۸ پلیس راهور فاتب گزارش و بلافاصله تیم کارشناسی منطقه مذکور در موقعیت حاضر شد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: با حضور عوامل پلیس راهور در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه پیکان که در این مسیر به سرعت در حال حرکت بوده، به شدت با گاردریل وسط این بلوار برخورد کرده است.

وی بیان کرد: راننده پیکان به علت عدم توانایی در کنترل وسیله‌نقلیه ناشی  از علت خستگی  و خواب‌آلودگی قادر به کنترل خودرو نبوده و به شدت با گاردریلهای وسط بلوار برخورد کرد که قسمتی از گاردریلها نیز وارد بدنه پیکان شد.

به گفته این مقام انتظامی، متأسفانه در این حادثه سرنشین این پیکان که خانمی مسن و حدوداً ۷۵ ساله بود بر اثر شوک ناشی از این اتفاق و حادثه در دم فوت کرد. 

مؤمنی یادآور شد: رانندگان محترم قبل از شروع حرکت استراحت کافی داشته باشند، حین حرکت از کمربند ایمنی استفاده کرده و در ساعات خلوتی معابر با سرعت مطمئن حرکت کنند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ متذکر شد: سرعت مطمئن سرعتی است که راننده بتوانند در صورت وقوع خطر وسیله‌نقلیه را به راحتی کنترل کند./ تسنیم